Premier Buggy Racing Tour Full İndir Oyun indir

Premier Buggy Racing turu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Premier Buggy Racing Tour, sürücüleri heyecan verici bir yol yarış deneyimi sunar. Sürücüleri kiralayarak, mal satmak ve bir itibar kazandıkça yükseltmeleri satın alır ve satın alır ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: jdumble

Publisher: jdumble

sürüm tarihi: 10 Eki, 2017

tür: yarış

Premier Buggy Racing Tour, sürücüleri heyecan verici bir yol yarış deneyimi sunar. Sürücüleri Kiralama, Mal Satın ve Satın Alma Yükseltlerini Satın Alın ve Premier Buggy Yarış Şampiyonası için Rekabet Ediyor!

Sezon modu

Hızlı yarışlar

Online denemeler

Rekabetçi AI yarışları

'Yarış Favorisi' - Her yarış etkinliğinde, bazı sürücüler kişisel niteliklerine göre diğerlerinden daha fazla kazanmak için tercih edilebilir.

Not - Ticaret kartları

Premier Buggy Racing Turu için buhar alım satım kartları oluşturulmuştur, ancak yeni buhar ticaret kartı politikası başına lansman üzerinde kullanılamayabilir.

Anahtar fetürleri: Kariyerinize üç farklı yarış arka plan perspektifinden başlamayı seçin. Araç numaranızı ve buggy boya şemunuzu premier buggy yarış turunda özelleştirin. Yarış ekibinize ek gelir elde etmek için sezon modunda sürücüleri kiralayın. Hızınızı iyileştirmek için yarış sezonu boyunca araç yükseltmeleri satın alın. Gelir getirmesi için her yarış etkinliğinde Premier Buggy Yarış Fanlarına Mal Satın. Ek takım avantajları için ırk fanları ile ilişkinizi geliştirin. Premier Buggy Racing Şampiyonası için yarış! Sezon modundan tüm yarış pistlerinde kendi yarışlarınızı özelleştirin. Hızınızı uygulamak ve geliştirmek için sergi yarışlarında yarışın. Hızlı yarışlarınız için AI zorluğunu özelleştirin. Buhar levhalarındaki en iyi kucak için yarışırken saate karşı yarışın.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel Pentium 4 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8800gt DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 4 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® uyumlu Ek notlar: Denetleyici, en iyi deneyim için şiddetle tavsiye edilir!

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel i5-7500 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 750TI DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 4 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® uyumlu Ek notlar: Denetleyici, en iyi deneyim için şiddetle tavsiye edilir!
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
34
TELİF HAKKI İHLALİ