Primordials of Amyrion Full İndir Oyun indir

Amyrion Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Amyrion Primordials, oyuncuların krallıkları yönettiği ve daha büyük güç için savaşa ordular kurdukları bir savaşın 1VS1 strateji oyunudur. Biri yükselecek, çoğu düşecek.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Global Dodo Entertainment

Publisher: wiregames

sürüm tarihi: 6 Eki, 2020

tür: strateji, rts

Amyrion Primordials, oyuncuların krallıkları yönettiği ve daha büyük güç için savaşa orduları kuran bir savaşın 1VS1 strateji oyunudur. Savaş Yönetimi'ne eşzamanlı olarak dengeleme yolları, şampiyonlar ve kölelerinin savaş alanında kilit avantajları kazanmak için yükseltme yollarını seçerken, diğer ilkellere ve ordularına karşı 1V1 düeletlerinde yarışın. En büyük primordial bile savaş alanındaki her birimi kontrol edemezken, bazılarının savaşın gelgitini çevirebilecek yetenekleri ve ültimatları vardır.

Biri yükselecek, çoğu düşecek.

Temel özellikler

Lord Üzerinden Efendiniz - Dikte tedium olmadan alemin kontrolü için savaş. Mikro üzerinde makro.

Yolunuzu seçin - Rakibin ordusunun doğrudan karşı karşıya kalmak için primordials, şampiyonlar, kölelerinin ve kuleleri yükseltin.

WIT ve Will Muharebesi - 1V1 Düellodaki ciltinizi test edin. Hiçbir takım arkadaşı zafer çalamaz ya da utanç için büyük adınızı getiremez.

Bolster Kuvvetleri - Valiant bir yıpranma savaşına maruz kalan valiant kölelerinin desteklenmesinde yıkıcı aktive edilebilir yetenekleri serbest bırakın.

Kaynakları Yönet - Kaynakları erken harcayın ve öldürme darbesine gidin ya da uzun oyunları ezmek için bir ekonomi oluşturun.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) I5-650 / AMD FX-6300 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 660 2GB / AMD RADEON R9 280 3GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i7-4770K / AMD RYZEN 5 1500X Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 1050 4 GB / AMD RADEON RX 570 4GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
78
TELİF HAKKI İHLALİ