Princess Battles Full İndir Oyun indir

prenses savaşları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Prenses savaşları, SIM temalı kart savaşlarını, bir kadın kahramanı ve dört romantik erkek karakterleri yükselterek görsel bir romandır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nekomura oyunları

Publisher: nekomura oyunları

sürüm tarihi: 26 Tem, 2013

tür: macera, gündelik, simülasyon, görsel romanı, anime

Popüler ve yarı mükemmel bir rakip olarak küçük bir krallığın prensesi olarak konumunda yerini almamak, Lillian, SIM temalı kart savaşlarını yükseltmenin diğer bayanlarla savaşması gerekir.

"İş", "Okul" ve "Öğe" kartları tüm istatistikleri kaldırır ve amaç, tüm istatistikleri rakipten önce maksimum olarak kaldırmaktır.

Konumunu krallığın prensesi olarak savunmayı ve dünyaya işin en iyi kızı olduğunu mı savunur?

Prenses savaşları, SIM temalı kart savaşlarını, dişi kahramanı ve dört romantik erkek karakterleri yükselterek görsel bir romandır.

Diğer kızlarla kart savaşları yaparak istatistikler oluşturursunuz. Oyun, her biri kendi kendine özgü stiline sahip olan rakiplerle dolu ve her biri kazandığınızda size benzersiz bir yeni kıyafet sunar.

Seçimleriniz (kart savaşçınızın yanı sıra) sonucu etkiler ve birkaç olası sondan birine yol açar.

Yeni kartlar kademeli olarak açılır. Ana hikaye tamamlandıktan sonra, FreePlay Modu kilidini açar ve şimdiye kadar kilidi açtığınız rakibinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu kart Depolama: 121 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
46
TELİF HAKKI İHLALİ