Princess Isabella: The Rise of an Heir Full İndir Oyun indir

Prenses Isabella: Bir mirassız indirme PC oyununun yükselişi direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Prenses Isabella: Bir mirasın yükselişi - Anneni kurtarmak ve cadı durdurmak için ustaca büyü!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gogii Games, World-Loom

Yayıncı: ArteFex Mundi

sürüm tarihi: 12 Mayıs 2016

tür: gündelik, macera, gizli nesne, bulmaca, nokta ve amp; Tıklayın, Korku

"Enigmatis!" "Prenses Isabella: Bir mirasın yükselişi", güzel kızarma Bella'nın ve büyülü arkadaşlarının, gündemi gizemde örtülmüş bir korkunç, açlıktan aç cadı ile karşı karşıya kaldığı büyüleyici bir maceranın hikayesini anlatıyor.

Sürükleyici bir masal macerasına başlayın!

Bu büyüleyici hikaye, kahramanın annesini taşa dönüştüren kötü bir büyü ile başlar. Tahtına tek meşru mirasçı olan genç prensesimiz, aynı korkunç kaderden dar bir şekilde kaçar!

23 HO sahnelerinde büyülü dedektif becerilerinizi test edin!

Büyülü arkadaşları için (bir periler ve bir çocuk olduğu için Bella'yı besleyen bir ejderha) sayesinde prenses geçici olarak güvenlidir. Şimdi onun dedektif şapkasını giymesi ve akıllıca tasarlanmış gizli nesne sahnelerinde annesinin nerede olduğunu ve heyecan verici mini oyunlardaki ipuçlarını araması gerekiyor!

Anahtar fetürleri: Sürükleyici bir masal macerasına atın! Sihirli Dedektif Becerilerinizi 23 HO sahnesinde test edin! 35 güzel el boyalı yerleri keşfedin! Koleksiyonerin sürümünde yolculuğunuza devam edin! Tahtınızı bir USurper'ın elinden geri alın!

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ