Prison Tycoon 3: Lockdown Oyun indir

Oyun / 27 April 2013

Hapishane Tycoon 3 ™: LockDown Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cezaevi Tycoon 3 ™: Kilitleme - Kırıcı Çatlak! Özel olarak işletilen bir hapishanenin hüküm sürdüğünü al. Tutuklanan bireylerin bakımı, velayetinden ve kontrolünden sorumludur ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: GameBRYO, sanal oyun alanı

Publisher: valusoft, retroism

sürüm tarihi: 1 Ağu, 2007

tür: strateji, simülasyon

Kırbaç Çatlak! Özel olarak işletilen bir hapishanenin hüküm sürdüğünü al. Tutuklanan bireylerin bakım, gözaltına ve kontrolünden sorumludur. Düşük güvenlikli bir hapishaneyle başlayın ve bir süpermav'a inşa edin. İnşaattan günlük operasyonlara kadar, karı döndürürken toplumu koruymanız gerekir. Kilitlenme zamanı.

Country Club veya Billy Club? - Güvenlik seviyelerini, gıda rasyonlarını, rekreasyon fırsatlarını ve daha fazlasını yönetin. Ne kadar zor olacaksın?

En Guard - Güvenilir hapishaneleri kiralayın ve barışı ve kontrolü korumak için silahları, isyan kalkanları ve bekçi köpekleri ile onları silahlandırın, ancak gözünüzü bütçenizde tutun. Underpay ve organize suç, hapishanenizde yaygınlaşacak.

Bir kartal gözüyle izleyin! - 24/7 tüm faaliyetleri izleyin. Kaçışlar, contraband veya yasadışı faaliyet için bir göz atın.

Şeytan ayrıntıda - hizmet veren gardiyanlardan hizmet ettiğiniz gıdalardan, yaptığınız her seçim hapishaneniz boyunca dalgalanır.

Zincir çetesine geri - Mahkumlar, temizlik ve bakım işlerinden geri kıran el emeğine iş detaylarını atayın.

Anahtarı atmak? - Mahkumlarınızı şartlı tahliye üzerine bırakıp bırakmayacağınızı veya toplumu korumak için sıkıca kilitlenip durdurulmayacağını belirlersiniz.

TEHLİKE YÖNETİMİ - İsyanları önlemek için çeteleri ve mahkum moralini yönetin.

Askeri mahkumları hayati öneme göre sorgulayın - Mahkumların çok önemli bilgi vermesini sağlayarak ekstra bonus kazanın.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista İşlemci: Pentium® III 1.4 GHz veya daha büyük Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 64 MB DirectX® 9 uyumlu video kartı (ATI Radeon 8500, GeForce 5200 veya Intel GMA 900 Serisi) Ses kartı: DirectX 9 uyumlu ses kartı Giriş: Klavye ve Fare
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ