Pro Gymnast Full İndir (v1.0.7) Oyun indir

profesyonel jimnastikçi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pro jimnastikçi - heyecan verici akrobasi, gerçekçi fizik tabanlı kontroller.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Walaber Entertainment LLC

Publisher: Walaber Entertainment LLC

sürüm tarihi: 4 Eyl, 2020

tür: eylem, simülasyon

Nihai akrobasi yarışmasına katılın!

Jimnastik, Parkour ve Ninja engellerini hayal edin.

Gerçek mücadelenin üstesinden gelmekten gelen heyecanın heyecanını ve zaferini hissedin!

Sınırsız etkileyici özgürlük sağlayan benzersiz kontrollere, başarısızlık (ve başarılı olmanın ve başarılı olmanın) ve inanılmaz derecede gerçekçi hareket üretmeyi öğrenin.

Temel özellikler

Denetleyici şiddetle tavsiye edilir

Bu oyun bir oyun denetleyicisi (2 analog çubuk ve tetikleyici ile) akılda olarak tasarlanmıştır. Klavye kontrolleri mevcuttur, ancak önerilmez.

Anahtar fetürleri: Master için birçok zorlu kurs! Mekaniğe adım adım dikkatlice öğreten tam öğreticiler. Puan hedefleri, zaman hedefleri ve her seviyede özel "tebeşir bloğu" öğesini bulmak için ek madalya kazanın. Kazanılan madalya yeni seviye ve yerlerin kilidini açtı. Tamamen özellikli seviye editörü (oyunda tüm seviyelerde yapıldı!) Avatar özelleştirme Oyun içi kullanımınızın videolarını ve giflerini kolayca dışa aktarmak için yerleşik replay özelliği

Minimum: OS: Windows 7 SP1 İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Shader Model 4.0 yetenekli DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: Bellek: 2 GB RAM
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
82
TELİF HAKKI İHLALİ