Professor Why Chemistry 1 Full İndir Oyun indir

Oyun / 10 Ekim 2015

Profesör Neden ™ Chemistry 1 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Profesör Neden ™ Kimyası 1 - Profesör Neden ™ Chemistry, oyuncuların eğitim unsurları olan bir bilgisayar oyunudur, bu da bir kasada düzinelerce kimya deneylerini yapmalarını sağlayan ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Profesör Neden

Publisher: Profesör Neden

sürüm tarihi: 13 Eki, 2015

Tür: Simülasyon

Çocuğunuz dünyayı merak ediyor mu? Çocuğunuzun soruları kendi başına rahatsız eden cevapları keşfetmesini ister misiniz? Sonuçta, öğrenmenin en etkili yolu hazır çözümler almak yerine keşfediyor! Bu nedenle, neden profesör oluşturduk? Neden KİMYASYON ™ - oyundan öğreten oyun ve oyuncuların evde kimyasal deneyleri çalıştırmalarını sağlar. Ancak, reaktifler veya kimyasal aparatlar için paraya ihtiyacınız yok. Çocuğunuz kimyasalların zarar verici etkisine maruz kalmayacaktır, çünkü deneyler neredeyse gerçekleştirilecekler - oyununumuzda uyguladığımız artırılmış teknoloji (AR) sayesinde. Ancak AR'yi kullanmak için pahalı sensörler satın almanıza gerek yok, ihtiyacınız olan tek şey basit web kamerası veya hatta fare! Profesör ile oynamak neden kimyuma ™, çocuğunuzun tam anlamıyla onun önünde olan bilgi için ulaşmasını sağlayacaktır.

EDU kartlarını yazdır (Artırılmış Gerçeklik Modu için):

http://professor-why.com/edu_cards/

Minimum: OS: Windows XP SP2 veya daha yeni İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli (Intel Core 2 Duo veya daha iyi, AMD Athlon X2 veya daha iyi) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8600 512 MB veya daha iyi, AMD HD2600 XT veya daha iyi Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: isteğe bağlı olarak - Web kamerası (Artırılmış Gerçeklik Modu için)
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ