Project Explore Full İndir (Early Access v0.3.0.8) Oyun indir

proje full ücretsiz indir PC oyunu Keşfedin Doğrudan bağlantı ve torrentte kırılmış durumda. Proje Keşfesi - Yaratıcılar, oyuncular ve herkes için tasarlanan 2D sandbox sağkalım oyunu ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sebastian Nigro

Publisher: Sebastian Nigro

sürüm tarihi: 10 Ağu, 2017

tür: sağkalım, macera, gündelik, simülasyon, eylem, açık dünya

Project Explore, sadece en iyi akılda olan bir 2D sandbox hayatta kalma oyunudur. Basit ama duyarlı UI, oyuncuya yardım etmek için orada, onları engellemiyor. Yüksek işleyen bir envanter sistemi vardır - öğelerin meta veri sistemi aracılığıyla kendi kendine özgü özelliklerine sahip olabilir. Oyunun çok oyuncusu hafiftir ve çok az donanım gereksinimlerine sahiptir. Bununla birlikte, sunucu barındırma son derece optimize edilmiştir. Oyun, Sunucu Yapılandırması, Mod Oluşturma / Destek ve Arasında Her Şey ile Yardım Etmek İçin Güncel Yama Notları ve Belgeleri ile birlikte gelir.

modding

Önceliklerimizden biri mod gelişimidir. Biz canavar (Minecraft MOD pack distribütörleri) ve benzeri takımlar besleme hayranıyız. Meyve salatası şefi, bir silah smith veya paralı asker olma özgürlüğüne sahip olmak. Bunun nedeni bu. Kullanıcıları sürekli olarak yeni modlar yaratmaya teşvik ediyoruz ve oyun motoruyla mümkün olanı genişletmemize yardımcı oluyoruz.

Bir kullanıcı olarak modları çok kolay yükleyebilirsiniz. Modları mod klasörüne sürükleyin ve oyuna bir mod eklediniz! Çok oyunculu ve tek oyuncuda fazladan bir güçlük olmadan çalışırlar. Kolayca arkadaşlarınızla paylaşabilir ve paylaşabilirsiniz.

Geliştirici Alıntı

"Her oyuncunun bir sesi hak ettiğini ve oyunun yönü toplum geribildirimine ve fikirlerine dayanması gerektiğini düşünüyorum. Oyun geliştirmelerinin başlangıcından bu yana bu fikri takip ettim ve şu ana kadar oyunun hiç hayal etmediğim bir şey haline gelmesine yardımcı oldu. " -Seabass

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 x2 Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 11, Shader Seviye 3.0 ile 128MB grafikler DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ek notlar: Bu hemen hemen herhangi bir patato üzerinde çalışır.

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel I3 550 veya AMD Phenom II X2 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 11, Shader Seviye 3.0 ile 256MB Grafikler DirectX: Sürüm 11 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: Bu hemen hemen herhangi bir patato üzerinde çalışır.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ