Project GR-5LYR: Galactic Relocation Full İndir Oyun indir

Project Gr-5LYR: Galaktik yer değiştirme full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Project Gr-5LYR: Galaktik Relokasyon - GR-5LYR projesinin bir parçasısınız: Galaktik yer değiştirme. Göreviniz, 5lyr kodlu bir dünyaya giden bir gezegene inmek ve bunu hazırlamak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Team GR, Akkor Workshop LLC

Publisher: akkor işyeri LLC

sürüm tarihi: 25 Ağu, 2018

Tür: strateji

GR-5LYR projesinin bir parçasısınız: Galaktik yer değiştirme. Ev gezegenimiz, Dünya, kaynaklardan kaçıyor, bu yüzden evi aramak için yeni bir yer bulmalıyız. Göreviniz, 5lyr kodlu, keşfedilmemiş toprak benzeri bir gezegen üzerine inmek ve insanın yerleşimi için hazırlamak. Herhangi bir düşmanca yerel yaşam ömrü gezegenini giderirken ve üssünüzü saldırıdan uzaklaştırırken, bir koloni bir koloniyi başlatıp genişletmeli ve kaynaklarınızı akıllıca kullanın.

Başlangıçta, koloni çekirdeğinizi, yeni koloninizin merkezini yerleştirerek başlarsınız. Çekirdek, enerji kullanarak haritaya yerleştirebileceğiniz kartlar olarak temsil edilen yeni yapı tipleri üretir. Farklı binalar, görme aralığını geliştirmek, yeni birimleri üretmek veya konut vermek, olaylara veya binalarınızı savunan veya daha fazla enerji üretme veya daha fazla enerji üretme gibi farklı rollere sahiptir.

Temelinizi genişletirken, binalarınızı yükseltin ve fantezi subize edersiniz, daha fazla birim türüne erişirsiniz ve binalarınıza ve askerlerinize yükseltilir. Yeni koloniniz uygun şekilde kurulduğunda, Dünya'nın halkıyla iletişim kurmanın bir yolunu bulmanız ve onlara gelmenin güvenli olduğu sinyalleri vermeniz gerekir.

Project Gr-5LYR: Galaktik yer değiştirme, taktik sıra tabanlı savaşla karıştırılmış, dönüş tabanlı strateji ve güverte yapı mekaniğinin benzersiz bir kombinasyonuna sahiptir. Dünya'nın halkını kurtarmayı başaracak mısın, ya da görev bir başarısızlık olacak mı? Bu sana kalmış!

Dört kişinin küçük bir takımı bir araya geldi ve bu oyunu yapmak için bir ay boyunca ateşli bir şekilde çalıştı. Tüm planlama, tasarım, sanat ve kodlama sadece 31 günde yapıldı. Omuz-omuz, geceye geç kaldık, oyunu olabildiğince iyi hale getirdik ve bu çabanın sonuçlarıyla gurur duyuyoruz. Umarım oyunu seversin.

Not: Bu oyun Windows 7 veya daha önce çalışmıyor.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8.1 64-bit İşlemci: 1.8 GHz işlemci Bellek: 2 MB RAM Grafikler: 512MB Özel VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ek notlar: Bu sistem gereksinimleri, kullanıcı geri bildirimi nedeniyle değişebilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64-bit İşlemci: 2.0 GHz işlemci Bellek: 4 MB RAM Grafikler: 512MB Özel VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ek notlar: Bu sistem gereksinimleri, kullanıcı geri bildirimi nedeniyle değişebilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
70
TELİF HAKKI İHLALİ