Project Lounge Full İndir Oyun indir

Project Lounge full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Proje Lounge, insanları, halka tahtaları, vinil oyuncular ve hatta arcade makineleri gibi etkileşimli nesnelerle dolu ortamlarda sosyalleşmeye teşvik eden 3d bir sosyal oyundur!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Aivaras Ivoškus

Publisher: Aivaras Ivoškus

sürüm tarihi: 3 Kas, 2016

tür: casual

eylem, araziyi şekillendirme, günün saatini ayarlayarak ve çeşitli nesneler yerleştirerek salon düzenleyicisinden yapılmış salonlar denilen oyuncu yapımı yerlerde gerçekleşir. Salonun yaratıcısı çeşitli izinler, gizlilik ayarlarını belirleyebilir ve başkalarını ziyaret etmeye davet edebilir. Sahibi ve ziyaretçiler ayrıca salonu, sadece basit bir prop, bir arcade makinesi olabilecek çeşitli etkileşimli nesnelerle doldurabilirler. Proje salonundaki tek gol, eğlenmektir.

Özellikler:

Lounge Editor - Tıpkı normal harita editörünüz gibi, hiçbir nesne kapağı, sadece PC'de sevdiğimiz gibi. Tek sınır, sistem şartnamelerinizdir.

etkileşimde bulunabilir nesneler - çizim için satranç tahtaları, oynayacak arcades, oynamak için viniller ve daha fazlası! Salonu editöründeyken bile oyunu oynayarak ve damla alarak onları kazanın!

Buhar envanteri - etkileşimli nesnelerinizi buhar envanteri aracılığıyla toplayın, ticaret yapın ve satın ve arkadaşlarınıza ve ziyaretçilerinize neye sahip olduklarını gösterin.

Steam Workshop - 3B modellerin nasıl yapıldığını biliyor musunuz? Veya belki de müzik oluşturuyorsunuz? Öyleyse, Steam Atölyesinde Proje Salonuna katkıda bulunabilirsiniz!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I3 3 *** Serisi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GTX 660 / AMD Radeon HD 6870 / Intel HD 5500 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: Hosting güçlü yükleme bant genişliği (256 Kbps) gerektirebilir; Çalışmak için çevrimiçi olmak için buhar hizmetleri gerektirir

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel I5 4 *** Serisi Bellek: 4 GB RAM Grafik: GTX 960 / AMD Radeon R7 260 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Hosting güçlü yükleme bant genişliği (256 Kbps) gerektirebilir; Çalışmak için çevrimiçi olmak için buhar hizmetleri gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
46
TELİF HAKKI İHLALİ