Project: Snowblind Full İndir Oyun indir

Project: Snowblind full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Proje: Snowblind - Bir savaşın ön hatlarının çarpıcı yoğunluğunu, bu cesur ve epikteki yeni bir süper askerlerin yeni bir cinsinin gözünden geçirin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Crystal Dynamics

Publisher: Square enix

sürüm tarihi: 22 Şub, 2005

tür: eylem, atıcı

Bu gecikme ve epik birinci şahıs aksiyon oyunda yeni bir süper asker ırkının gözünden bir savaşın ön hatlarının dramatik yoğunluğunu deneyimleyin.

Artırılmış bir süper askeri, bir yenileme rejiminin medeni dünyayı ortadan kaldırmaktan vazgeçmesi gerekir.

Hong Kong, 2065. 2. Lt. Nathan Frost, Liberty Koalisyonu adında uluslararası bir ordunun sadece düzenli bir saldırısıdır. Savaş alanındaki patlamadan büyük yaralanmalar yaptığında, Don deneysel bir prosedüre uğrar. Ameliyatın sonucu insandan daha fazlasıdır; Onu eşsiz bir silah sınıfı savaşçısı yapan bir dönüşüm, ortalama bir askerin kendilerini aşan yeteneklerle.

Bu ekstra normal yetenekleri implante edilmiş artışlarla güçlendirdi, don hemen bir savaşın ön fonlarına yıkıcı rejime karşı gizli bir silah olarak gönderilir. Düşman topraklarında mahsur kalan, komutandan ve çok sayıda sayıca, don ve bir avuç erkeğin tüm Renegade Milis'in dünyayı karanlığa düşmeyi tehdit eden tüm Renegade Milis'in planını durdurmalı.

Anahtar fetürleri: 16 oyuncuya kadar ve amp ile savaş çevrimiçi çok oyunculu; Klasik ve yeni çok oyunculu modlarda IP desteği üzerinden ses. Çok çeşitli oyun pacing, savaş alanının çılgınca kaosundan taktik gizli infiltrasyon tarzı görevlerine kadar değişmektedir. Kendinizi Riot Wall ™ ve Saldırı Dronları ve diğer yüksek teknoloji gadget'ları gibi deneysel silahların bir cephaneliğiyle donatın. Kombinasyonda kullanıldığında, ekipman, özellikle çok oyunculu oyunda, gerçekleştirmeden önce hiçbir zaman birikimin çeşitliliği ve derinliği sağlar. Çok oyunculu, araçlar kooperatif olarak kullanılır; Bir adam, diğerleri monte edilmiş taretlere sahipken sürer. Görünmezlik, Refleks Boost ve Elektrik Fırtınası gibi artışlar, size son derece donanımlı ve savaşa hazır düşmanınıza karşı savaş alanında bir kenar sağlar. Pick-Up & Amp; Oynat, viseral aksiyon, oynatıcıyı, birinci dakikadan itibaren sinematik olarak sürükleyici bir hikaye ile çeker.

Minimum: IBM PC veya% 100 uyumlu, Microsoft Windows 2000 / XP, Pentium IV, 1.5 GHz (veya AMD Athlon XP Eşdeğeri) İşlemcisi, 100% DirectX 64 MB Piksel Shader V1.1 ile 3D Hızlandırılmış Video Kartı, 256 MB Sistem Ram, 100 % DirectX 9 uyumlu ses kartı, 3GB ücretsiz sıkıştırılmamış sabit disk alanı (kaydedilmiş oyunlar için ek alan gerekli olabilir),% 100 Windows 2000 / XP uyumlu fare ve Keyboardas projesinde belirtilen: Karbidap kutusu, dizüstü bilgisayarlar ve entegre video cipsi ile çalışabilir Proje: kar fırtınası, ancak desteklenmiyor. Oyunu entegre bir video çipinde çalıştırırken sorun çıkarmalı mısınız, Eidos Tech Desteği size yardımcı olmayacaktır.

Önerilen: Pentium IV, 2.4 GHz (veya AMD Athlon XpequivaMent) veya daha fazla işlemci, 512 MB sistem RAM,% 100 DirectX 9 128 MB Piksel Shader 2.0 Desteği ile 3D Grafik Kartı, 3GB Sabit Disk STACESUPPORTED video yonga setleri: NVIDIA GEFORCE 3TI / 4TI / FX / 6000 Seri - Not: GeForce MX serisi desteklenmiyor. ATI Radeon 8500 / 9xxx veya daha yüksek.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ