Project Winter Full İndir Oyun indir

Project Winter full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Proje Kış - Arkadaşlarınızı tekrar bıçaklamak için mükemmel bir oyun. Project Winter, sosyal aldatmacaya ve hayatta kalmaya odaklanan 8 kişilik çok oyunculu bir oyundur. İletişim ve ekip çalışması ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Diğer okyanus interactive

Publisher: Diğer Okyanus Grubu

sürüm tarihi: 7 Şub, 2019

tür: sağkalım, strateji, rahat, aksiyon, macera

Sosyal aldatma ve hayatta kalma odaklı bu 8 kişilik çok oyunculu arkadaşlarınıza ihanet edin.

İletişim ve ekip çalışması, kurtulanların nihai kaçış hedefi için esastır. Kaynakları toplayın, onarım yapılarını ve vahşi doğayı bir araya getirin. Sadece maç ilerledikçe, giderek güçlenecek olan grup içindeki hainler olduğuna dikkat edin. Yalnızca hain amacı, kurtulanları gerekli herhangi bir şekilde durdurmaktır.

Özellikler:

hayatta kalmak için kaçış

Bir grup yabancı arasında kurtulan olarak, kaynakları toplamak, öğeleri savaşmak ve birkaç kurtarma araçlarından birini aramak için bir dizi görevi tamamlayacaksınız.

Gizli roller

Hayatta kalan gruplar arasında, gizemli olmayan hainler. Hainler birbirleriyle bilinir, ancak kurtulanlar değil. Amaçları, kurtulanların tespit edilmeden ve öldürülmeden kaçmasını engellemektir.

Takım çalışması

Hayatta kalanlar birlikte çalışmadıkça kaçamazlar. Kendi başına dolaşan oyuncular, elementlerden kurtulmakta zorluk çekecek, düşmanca yaban hayatı kurbanı düşebilir ya da hainler için kolay hedefler haline gelebilir.

İletişim

, yakınlık temelli sesli sohbet, özel sesli sohbet radyo kanalları, metin sohbeti ve emekler dahil olmak üzere diğer oyuncularla iletişim kurmanın birkaç yolu vardır. .

ihanet ve amp; Aldatma

Hainler, oyun başladığında, hainler, kurtulanlara sızabilir ve güçlerini arttırırken güvenlerini kazanabilirler. Hayatta kalanlar asla kimin güveneceğinden emin olmayabilir. Hainler, yalanları yayarak ve hayatta kalanları birbirlerine karşı vurmaktan yararlanabilirler.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: AMD FX-6300 / 3RD veya 4. GEN I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 660 TI / HD 7870 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: i5 6600 + Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 970 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
105
TELİF HAKKI İHLALİ