Punch Pad Workout Full İndir Oyun indir

Punch Pad Egzersiz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Punch Pad Egzersiz - Bu, oyuncunun pedleri delmesi gereken bir egzersiz artı ezberleme oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: MobileFusion Apps Ltd

Publisher: MobileFusion Apps Ltd

sürüm tarihi: 14 Ağu, 2018

tür: casual, vr

Bu, oyuncunun pedleri delmesi gereken bir egzersiz artı ezberleme oyunudur, her kombinasyonun 3 turun üzerinde çağrıldığı doğru sırayla. Egzersizin sonunda puanınız liderliğe eklenecektir. Daha hızlı, doğru kombinasyonları atıyorsunuz ve toplamda attığınız zımbalama, puanınız ne kadar yüksek olur. Kombinasyonları ezberlemeniz gerekecek ve onları doğru sırada olabildiğince hızlı bir şekilde atmanız gerekir.

Punch'un ne kadar çabuk atıldığına bağlı olarak, her yumruk için puan alacaksınız. Kombinasyonu doğru şekilde tamamlarsanız, kaç zımbalanmaya bağlı olarak bonus puanlar alırsınız. Yanlış bir yumruk alırsanız, o kombinasyon için hiçbir bonus puan kazanmazsınız. Ardışık bir kombinasyonları doğru bulursanız, o zaman açılan numara yükselir ve bir yanlış alırsanız, açılan numara aşağı iner.

, orijinal 'kombino zımba modu' ve ek 'zımba Dodge modu' olan 2 mevcut mod vardır. Orijinal mod, uzun kombinasyonları ezberlemeyi ve 8 pedlerin tümünü kullanarak. Öte yandan, ek mod sadece 2 ila 3 punch kombinasyonunu, bunların çok daha hızlı bir şekilde gösterilmesini ve sesleri çağırmadan öğrenir. Sadece 6 ped, ancak ek bir sallanan kola sahiptir. Kol etrafta dolaştığında, altına ördek ya da ondan uzaklaşmanız gerekir. Kol tarafından vurulursanız, 50 puan kaybedersiniz.

Standart HTC VIVE denetleyicilerini kullanıyorsanız, sonra yana doğru tutmayı deneyin, böylece daha rahat bir şekilde yumruk atabilirsiniz. Alternatif olarak boks torbası eldivenlerini kullanabilirsiniz, bileklerin tepesine takılı izleyicilerle birlikte. Bunu yaparsanız, izleyicinin sıkıca tutturulduğundan ve yalpalamadığından emin olun. Eğer sallanıyorsa, bu, sanal eldivenin de aynı miktarda sallanmasına neden olur, bu yüzden bunu sağlam tutmak ve istikrarlı tutmak önemlidir. İzleyicilerin oyunda ortaya çıkması için, her iki standart kontrol cihazının da açık olması gerekir.

Oyuna ilk başladığınızda, ellerinizi sanal eldivenlerin içine, doğru konumlarında koyun. Kalibrasyon başlayacak ve sonra eldivenler bu pozisyona kilitlenecektir. Ayrıca oyuna başlamadan önce, ped standını kaldırmak veya indirmek için yükseklik ayarlayıcısını kullanın. En iyi pedlerin kafanızla aynı yükseklikte olmasını istiyorsunuz.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel® I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970, AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğer veya daha iyi, video çıkışı: HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 veya daha yeni Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: HTC VIVE Gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ