PuPaiPo Space Deluxe Full İndir Oyun indir

Pupaipo Space Deluxe full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pupaipo Space Deluxe - Uzay geminize atlayın ve efsanevi uzay pizzasını bulmak için yolculuğunuzdaki rakiplerin dalgalarını savaş! Şimdi her zamankinden% 100 daha deluxe!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bolhut

Publisher: bolhut

sürüm tarihi: 19 Aralık, 2019

tür: eylem, gündelik

Pupaipo Space, Efsanevi Uzay Pizzası arayışı içinde sahneden sahneden seyahat ettiğiniz renkli bir uzay çekimidir. Güvenilir uzay geminize pilotluk yapmak, rakiplerin dalgalarını savaşmanız, yüzlerce mermiyi atlatmak, tatlı güçleri seçin ve güçlü patronları karşılayacaksınız!

7 farklı aşamadan geçer. Bir aşamadan diğerine atlamak, uzay atlama motorunuzun kabaca 90 saniye şarj etmesini gerektirir. Bu süre zarfında, bölgedeki tüm rakiplerden kendinizi savunmanız ve patronunu yenmek zorunda kalacaksınız.

Kontroller oldukça basittir:

Taşı (yukarı, aşağı, sola, sağda) ve AIM & AMP; Otomatik Çekim olarak bilinen yeni deneysel teknolojiyi vurun veya kullanın.

Bir sıkışırdaysanız, büyük hasarları ortaya çıkarmak ve çevrenizdeki mermi yok etmek için bombaları da kullanabilirsiniz. Ancak, sınırlı miktarda bomba var, bu yüzden onları akıllıca kullanın!

Yeni oyun modları

Oyunu herhangi bir zorlukla yendiğinde, iki yeni oyun moduna erişim kazanacaksınız!

Patron acele

Oyundaki tüm patronların birbiri ardına savaşın, göreve sahip misiniz?

sağkalım

Dalgalar ve rakiplerin dalgalarını hayatta tutabildiğiniz sürece, pilotluk becerilerinizi test edin!

Minimum: OS: Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10 x84 / x64 Bellek: 2 GB RAM Depolama: 210 MB Mevcut Alan Ek Notlar: Oyun, sanat stilini daha az kaynak kullanan ve daha az güçlü sistemlerde daha iyi çalışır) "piksel" olarak çevirme seçeneğine sahiptir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
34
TELİF HAKKI İHLALİ