Pure Farming 2018 Full İndir (v1.4.1 & ALL DLC) Oyun indir

saf tarım 2018 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Saf Tarım 2018 - Modern tarımın tüm yönlerini yönetmek için en son teknolojiyi ve en gelişmiş lisanslı makineleri kullanın. Avrupa, Asya ve her iki americas arasında seyahat etmek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: buz alevleri

Yayıncı: Techland Publishing

sürüm tarihi: 13 Mar, 2018

tür: simülasyon, açık dünya, yönetim

Tarım Global Gider!

Modern tarımın tüm yönlerini yönetmek için en son teknolojiyi ve en gelişmiş lisanslı makineleri kullanın. Avrupa, Asya ve Hemp, Kahve Çekirdekleri ve Zeytin gibi bölgeye özgü mahsuller arasında yer alan her iki Amerika arasında seyahat etmek. Hem simülasyon gazileri hem de yeni gelenlere tarım oyunlarına yeni gelen üç benzersiz oyun modu sayesinde tarım.

Hayvancılık, meyve bahçeleri, seralar, tarla ekimi, yeşil enerji ve daha fazlası gibi modern tarımın hemen hemen her akrabası yönünde elinizi deneyin.

Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi ve daha fazlası olarak bu tür endüstri liderlerinden sadık bir şekilde yeniden yaratılan tarım araçlarını sürün. Kilo ve fiziği de dahil olmak üzere en küçük ayrıntılara kadar çoğaltılan makineler, modern bir çiftlikte çalıştırmanın gerçekçi, derinlemesine bir deneyim sunacak.

İtalya, Kolombiya, Japonya ve Montana, ABD'de bulunan çiftlikleriniz arasında seyahat edin. Benzersiz bölgelere özgü bitkileri yetiştirin ve pirinç ekici, kenevir biçerdöver ve daha fazlası da dahil olmak üzere, tarım simülatörlerinde görülmeden önce hiç de özel makineleri kullanın.

Serbest çiftçilikte kendi çiftliğinizi çalıştırmanın özgürlüğünün ve zorluğunun tadını çıkarın, ilk çiftliğimde tarımın ins ve çıkışlarını öğrenin veya tarım becerilerinizi nesnel odaklı tarım zorluklarında test edin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10,8,7 (64 bit) İşlemci: Intel Core I5 ​​2,3 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 560 GTX 2 GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10,8,7 (64 bit) İşlemci: Intel Core i7, 3,0 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 970 4 GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
35
TELİF HAKKI İHLALİ