Puzzle Dimension Full İndir Oyun indir

bulmaca boyutu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yapboz Boyut - 100 Benzersiz Bulmacaya Çözüm Bul ve Memnuniyetini Deneyimlidir; "AHA & AMP;"; Anlar!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: doktor eğlence AB

Publisher: Doctor Entertainment AB

sürüm tarihi: 21 Haz 2010

tür: bulmaca, gündelik

Öğrenmesi kolay

Yerçekimi ve hareketin kuralları kavrayabilmek kolaydır. "Tüm ayçiçeği seç ve portaldan çık" amacı basittir - birkaç dakika içinde 3B yapılarda hareket edecek ve daha önce hiç görülmemiş bulmacaları çözeceksiniz.

bağımlılık yapıcı oyun

Bulmacalara çözümler bulun ve "AHA" anlarının memnuniyetini yaşayın. 100 eşsiz bulmacayla, her zaman seçim yapacak ve sabırsızlanıyor.

Yüksek kaliteli grafikler

İlerlemeniz, görsel-işitselleri değiştirir - Retro görünüm, HD görselleri ortaya çıkaran bir piksel çeşmesinde patlar. Müzik, kristal berraklığında müzik ve 8 bit retro tarzı çip melodileri arasında karıştırarak ilerlemenize tepki verir.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: 100 Benzersiz Bükülmüş Bulmacalar. Klasik eğlenceli bulmaca öğeleri: Buz ve ateş blokları. Teleporters, düğmeler, çiviler ve daha fazlası. Uyarlanabilir görsel-işitseller. Hareketiniz ve ilerlemeniz, grafik ve müziği oynadığınız şekilde etkiler. Çevrimiçi liderlerde ve başarılarla diğer oyuncularla rekabet edin.

OS: Windows® 7 / Vista / XP SP3 İşlemci: 1.7 GHz işlemci Bellek: 1 GB Grafikler: DirectX® 9.0C (Shader Model 3) uyumlu grafik kartı DirectX®: DirectX® 9.0C Sabit Disk: 500 MB Ses: İşletim sistemi tarafından desteklenen herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ