Puzzle One Full İndir Oyun indir

Bir bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Yapboz One son derece zor bir sıradan permütasyon bulmaca sandbox ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Portponky

Publisher: Shambles Software

sürüm tarihi: 13 Tem, 2017

tür: casual, bulmaca

Yapboz One son derece zor bir gündelik permütasyon bulmaca sanal alanıdır. Mermerleri orijinal durumlarına yeniden düzenlemek için kulpları çevirin. Bu oyun popüler 3D bükülür puzzle türünün 2D analogudur ve bükülük bulmacalar ve hız çözme ile ilgilenen insanlara hitap edecektir.

Bu oyun çok, çok zorlu.

Özellikler

Yapboz One bir kum havuzdur. Bir uygulama gibi çalışır ve ilerleme şekli yoktur. Tüm bulmacalar hemen kullanılabilir. Belirli bir amaç yok. Zor bir bulmacayı bulun ya da ustalaştığınız birinde en iyi zamanınızı yenmeye çalışın.

Anahtar fetürleri: 20 Bulmacalar yerleşik. En hızlı çözmeyi ve en az hareketleri izlemek için lider panoları (ortalama 5 çözücü). Steam Atölyesi desteğine sahip bir editör. Colorblindness sorunlarını önlemek için kapsamlı renk seçenekleri.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Herhangi biri Bellek: 200 MB RAM Grafikler: Herhangi biri Depolama: 20 MB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ