Q.U.I.R.K. Full İndir Oyun indir

q.u.i.r.k. ™ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Q.u.i.r.k PC, MacOS ve HTC VIVE için çok oyunculu, çapraz platform oyunudur! Sportsball, yeni hızlı tempolu oyun türü oynayın ve genişletilmiş renkli bir koleksiyonla inşa edin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ugen Inc.

Publisher: ugen inc.

sürüm tarihi: 29 Mar, 2017

tür: eylem, vr, casual, bina

Güz içeriğimiz güncellememiz şimdi canlı! Avatar Özelleştirmeleri, yeni spor topu, tonlarca yeni blok ve ürkütücü sahne!

q.u.i.r.k. için hoş geldiniz.

q.u.i.r.k. PC ve Mac oyuncularının birlikte oynayabileceği bir oyundur ve HTC VIVE ile uyumludur! Koop maçlarına AI'ye katılın ya da doğrudan PVP'ye gidin! Kullanıcı geribildiriminin yönettiği ve kullanıcının üretilen içerikle beslendiği, normal güncellemeler oyunculara zevk aldıkları şeyleri ve emdikleri şeylerden daha az şey verecektir.

Şu anda, çok oyunculu ölüm maçları oluşturabilir ve oynayabilirsiniz, bayrağı yakalayabilir, şimdiye kadarki özel silahlar ve oyun içi araçlar listesi ile bayrağı, Sandbox ve Sportsball oyunlarını yakalayabilirsiniz:

Başlatılmadan önce, gelecekteki güncellemeler yeni Q.U.I.R.K. Gibi Oyun Türleri:

Anahtar fetürleri: Jet paketleri Bazukas Salak silahlar Grappling Piston Çok çeşitli bloklar ve bir dizi renk ve işlev içeren özel sanat varlıkları tepenin Kralı Spor top arena Kule savunması Ve bizim topluluğumuz tarafından önerilecek birçok oyun türü.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5-4590 / AMD FX 8350 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: PC için: NVIDIA GTX 550 TI (2 GB), AMD RADEON HD 7870 (2 GB) veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ