Qbike: Cyberpunk Motorcycles Full İndir Oyun indir

Qbike: Cyberpunk motosikletler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. QBike: Cyberpunk Motosikletler - Yoğun Eylem Motosiklet Cyberpunk VR için çok oyunculu yarış oyunu ilham verdi. Güçlü bir kuantum motosikletinin kontrolünü ele geçirin - her biri farklı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: GexagonVR

Publisher: GexagonVR

sürüm tarihi: 28 Temmuz, 2017

tür: yarış, gündelik, simülasyon, eylem, vr

Hızlı tempolu moto yarış çok oyunculu oyunu, ünlü cyberpunk filmlerinden ilham alan ve VR için inşa edilmiştir.

Her biri farklı yeteneklere sahip güçlü bir kuantum motosikletinin kontrolünü ele geçirin - ve çeşitli eşsiz yerlerde diğer oyuncularla sanal ölüm yarışına atlayın. Becerilerinizi seçin ve nidantlı Arena şampiyonu olun.

VR kulaklığınızdaki yeni etkileyici özellikleri ve farklı oyun modları ile klasik ışık döngüsü oyunu.

Düşman engellerinden kaçının ve rakiplerinizi QBike'in "kuyruğuna" yakalamak için kendinizinkini yaratın. Kazanan olabilecek kadar hızlı ve akıllı ol. Onları yok etmek için rakiplerinizin önünde engeller oluşturun. Parçalı güçlendirme ve bisikletinizin bu kuantum deliliğini başarmak için güçlü becerilerini kullanın. Eşsiz bir yarış deneyimi oluşturmak için farklı seçenekler ve oyun modları ile yarışınızı ayarlayın.

Aşağıdaki tüm bilgiler işler giderken güncellenir:

Anahtar fetürleri: Online Multiplayer ve Lider Tablolar - Hepsi için ücretsiz ve takım DeathMatches zaten mevcut. Bağımlılık Yapıcı Oyun - Bir Cyberpunk Dünyasında Tanınmış Klasik "Yılan" mekaniği. Crypto Master'ı tamamlamak ve tamamlamak için zorluklar ve görevler! Yetenekler ve Perks - Ölümü önlemek için güçlü yeteneklerle oyununuzu geliştirin. Yetenekli müzisyenlerden şık görseller ve güzel Synth Wave film müziği. Farklı oyun modları - zaten mevcut iki DeathMatch modu. Topluluk Geribildirim ile Sabit Oyun Gelişmek Yarış sırasında çeşitli püf noktaları ve zorluklar yaparak PP'nizi yükseltebilirsiniz. 100 pp kazandığınızda, toplam güç çarptırıcınıza 1 bar alırsınız. Her seviye, ölene kadar yarış puanınızı çarpacaktır. Bir sonraki çarpıtma seviyesine ulaşmak için, zorlukları tekrar doldurmanız gerekir, ancak mevcut çarptırma seviyesine göre daha fazla puan alırsınız.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7+ İşlemci: Intel I5 veya benzeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: GTX 970 4GB veya benzeri Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: VR'de oynamak için HTC Vive veya Oculus Rift'e ihtiyacınız olacak!

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ