Quantum Retribution Full İndir Oyun indir

kuantum intikam full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kuantum intikam - bu yerde bir mahkum olmak için gerçekten korkunç bir şeyler yapmanız gerekir. Birçok insanın ölümüne yol açan bir tür felaket. Ama sorun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: gamenesis

Publisher: gamenesis

sürüm tarihi: 8 Kas, 2018

tür: macera, korku

Küçük, garip bir odada uyandım. Burada çok karanlık ve duvardaki sadece monitörler soluk ışık üretir. Korku ve yanlış anlama sonunda ayrıldı. Burası nedir? Seni buraya kim getirdi? Niyeti nedir? ... İsmini bile hatırlamıyorsun! Birçok soru ama birkaç cevap.

Ama yakında seni hatırlayacaklar. Her uyanma anını ve yaptığın her hatayı hatırla. "Konferansal" yöntemlerine kıyasla, ölüm merhamet olurdu. Sayısız işkenceden sonra, denemeler, gizemler ve sorgulamalar, anıların kırılmış durumdaları net bir görüntü sağlar. Korkunç bir felaketle sona eren büyük bir deneyde bulunduğunuz ortaya çıktı!

Bu denemeleri gerçekten hak ediyorsun ... ama bu gerçekten tamamen senin suçun ya da sadece bir tesadüf mü? Her şey yoluyla gerçeğe ulaşmanız gerekiyor! Bu amaçla, geçmişinizin hayaletleriyle yüzleşeceksiniz ve kendinize doğru olmanız gerekir. Sadece bu şekilde jüriyi haklısın.

Anahtar fetürleri: Birinci şahıs korku; Gizemleri ve bilmeceleri çözme; Karakterin geçmiş ömrünün araştırılması; Songame etkileyen kararlar vermek. Düşünüyorum. Küçük Sır, Parlak bir zihnin var; BULMACA ÇÖZMEK. Bütün hayatını yaptın; HATIRLAMAK. Geçmişinizdeki tüm cevapları bulabilirsiniz; Korkuya verme. Korku sadece bize en iyi kararlar almamızı engeller; KENDİNE KARŞI DÜRÜST OL. Durumu birleştirmeyin.

Minimum: OS: Windows 7 (x64) İşlemci: 2GHz çift çekirdekli CPU Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1GB DirectX 9.0C uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
84
TELİF HAKKI İHLALİ