Quell 4D Full İndir (v1.2.0) Oyun indir

Quell 4D full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Quell 4D - özellikle VR için yapılan yüksek oktan bir fps. 90'lı yılların retro atıcılarının ortasından ilham alan Quell 4D, serbest dolaşımı, benzersiz silahların bir arsenalini ve çeşitliliğin bir serisini birleştirir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rubycone

Publisher: rubycone

sürüm tarihi: 14 Ekim, 2016

tür: eylem, vr, atıcı, macera

Sen, bacaklarını kaybeden ve şimdi mukus, güvenilir sümük canavarı arkadaşı etrafında dolaşan kötü-eşek gazisi olan Murdermansın. Horoz ile birlikte, mutasyona uğramış gen deneylerinin büyük bir salgını araştırmak için LagoReAtory'ye en çok gizli bir göreve gönderildi. Sayın Cumhurbaşkanı, bu konuda size tam otorite verdi; Hareket eden her şeyi öldüreceksiniz. İyi şanslar, Murderman. Ülkeniz sana bağlı.

Ratfox ordusu arasında terör yaymak. Drone Queen'in Brood'a atık yerleştirin ve antik üçlü trunked Necro siparişinin karanlık ritüellerini bozar. Çift kanallı fil popülasyonunda HAVOC HAVOC, NECRO BEAKLARI VE ATIK BAŞKAN SUGUS'ları yüzünüzü çekerek pişirin.

Adınıza, Murderman'a kadar yaşayın ve düşmanlarınızı altı benzersiz silahın bir arsenaliyle tıkayın. Eşsiz mekanik, güçlü ve zayıf yönleri olan üç karmaşık patronlara karşı yüzleşin. Kendinizi, hareket etmeyi ve hayatta kalmak için ateş etmeniz gereken uygun bullet cehenneminde yoğun bir yangın söndürme için kendinizi hazırlayın. Tıpkı eski güzel günlerde olduğu gibi!

Quell 4D, VR'de sınırsız keşiflere izin vermek için ücretsiz ROAM hareketine sahiptir.

Etrafında dolaşmak için, bir çubukta bir havuç tarafından etrafında bir havuç tarafından direkt bir mukuse biniyorsunuz. Havuç çubuk kontrol cihazınızı gitmek istediğiniz yöne doğrultun ve tetiği hareket ettirmek için tutun. Klasik TouchPad hareketi de mevcuttur.

Lagoreatory üzerinden, 10 el yapımı 10 el yapımı kampanyadaki tek bir oyuncu kampanyasında yolunuzu patlatın. Anahtar kartları alın, silahları bulun, kaskları alın. Sağlık çubuklarını yiyin. Kan torbalarını iç. Ofis kompleksinden laboratuar sektörüne ve Biome 32'ye geçin. Çatıları ölçün, Redhall Tapınağı'nı keşfedin ve Rift dünyasındaki Necronomicus'u keşfedin ... Bu oldukça vahşi olur.

HTC VIVE olan ve daha önce hiç olmadığı gibi sanal gerçeklikte bir retro-atıcı yaşayan boyutlu portalları girin. DOĞRU 4D'de Murderman ™ olun.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 7 GB mevcut alan Ses kartı: Entegre ses kartı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core i7 Bellek: 12 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1080 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 7 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ