Quiet as a Stone Full İndir Oyun indir

Bir taş olarak sessiz PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir taş kadar sessiz - rahat yaratıcılar için bu minimalist yavaş oyunda dünyayı yeniden düzenleyin. Uzun kaybolan bir geçmişi keşfedin. Kendi sahnelerinizi oluşturun. Atmosferik kırsal kesimi keşfedin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: richard whitelock

Publisher: Distance Lantern Studios Ltd

sürüm tarihi: 20 Kas, 2018

tür: casual

Kırsal keşif ve oluşturma

Keşfet ve oluşturun.

dünyayı yeniden aç.

Evden Backyard girişiminizden başlayarak, değerli mücevherleri toplamak, nadir artefaktları, taşları ve amp'u keşfetmek; Hayal edilen bir dünyanın kitapları. Minyatür bir sahne oluşturmak için bulduğunuz eşyaları kullanın. Kayalar ve dünya senin tuvalin. Film kameranızla fotografik bir kayıt yapın ve ileriye doğru hareket edin.

Hepsi iyidir, uzaklaşmalı

emperliği kucaklamak. Sınırlı kaynakların sizin için uygun olduğuna dair iyi yapın. Bulurken bulduğunuz bir sahneye bakmayı, kısaca oyna ve ambiyansın arka planda oynamasını ya da bir süre kalmasına izin verin ya da bir süredir bir süredir devam edin.

Anahtar fetürleri: Casual bir yaratıcılar minimalist yavaş oyun. Ismarlama ve üretken sanat olan eşsiz konumlar. Tatmin edici etkileşimler. Mayın kristalleri, şeyleri parçalamak ve eşyaları yerleştirmek Keşfedilen eşyalarla kendi benzersiz çevre skazınızı oluşturun. Nadir sihirli taşlarla keşfedin ve oyuncak. Gelişen hava ile gece döngüsü. Ortamdaki Audioscape ve müzik dinlendirici. Evoksatlı kamp ateşi. Fotoğrafçılık modu. Ortamdaki Audioscape ve müzik dinlendirici.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I3 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA 750 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Mevcut oyun pc veya dizüstü bilgisayar şiddetle tavsiye edilir.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i7 Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA 980TI Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Mevcut oyun pc veya dizüstü bilgisayar şiddetle tavsiye edilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
81
TELİF HAKKI İHLALİ