RadianVR Full İndir Oyun indir

radianvr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Radianvr, bir bükülme ile eski okul bulmaca oyunudur. Renkler malzemelerdir. Eşleştirme rotasyona dayanır. Her şey gerçekçi. Çok çeşitli özel efektler ile ... gibi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Grand Unified LLC

Publisher: Grand Unified LLC

sürüm tarihi: 8 Mar, 2018

tür: casual, bulmaca, vr

Radianvr, eski okul arcade tarzı bir puzzle oyunu için yeni bir vizyondur. Geleneksel renk eşleşen puzzle oyunlarının aksine, Radianvr'da, metal, kumaşlar ve fayanslar, önünüzde yüzen bir bulmacada gerçekçi malzemelerden yapılmış blok halkalarını manipüle edersiniz. Sonuç, özellikle Oculus Touch gibi ikili girdilerle oynarken, fiziksel bir bulmacayla oynarken gerçek bir dünyaya daldırılan hissidir.

, kilitleme, gökkuşağı blokları ve otomatik saygısızlık gibi çok çeşitli özel efektler ile, oynadığınız derinlik ve zorluk artışı. Bir arcade modu, daha rahatlatıcı bir "sonsuz" modu ve birkaç hamle olarak çözmek için 100 el yapımı panoları içeren bir bulmaca modu bulunur.

OCULUS, VIVE ve PLAYSTATIONVR için gönderilecektir.

Bir VR kulaklık * gerekli değildir * gereklidir, ne de denetleyicidir. İsterseniz bir fare ile bir ekranda oynayabilirsiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 10 İşlemci: Intel Core i7 2.8 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1060

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
50
TELİF HAKKI İHLALİ