Raging Titan Full İndir Oyun indir

azgın titan full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Azgın Titan - Taktik Genius'unuzu, askeri liderliğinizi ve bu zorlu savaşta stratejik düşüncenizi gösterin! Merkezinizi üstün güçlere karşı savun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: çılgın akbaba oyunları

Publisher: MAD akbaba oyunları

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2016

tür: strateji, kule savunma

Azgın Titan'da, merkezinizi size doğru acele eden düşman dalgalarına karşı savunmalısınız. Kulelerinizi oluşturun, çabalarınızı planlayın, yolları değiştirmeye dikkat edin ve yabancı işgalcilere karşı geri dönün!

Taktik Genius'unuzu, askeri liderliğinizi ve bu zorlu savaşta stratejik düşüncenizi gösterin! Merkezinizi üstün kuvvetlere karşı savun!

Savaş dünyaya geldi! Kötü kuvvetler, insanlığı söndürmek için tüm dünyadaki şehirlere saldırıyorlar. En iyi askeri komutanların tehditle savaşmak ve gezegendeki hayatı kurtarmak için gereklidir!

Sen onların arketiplerinden. Taktiksel bir dahi, korkmadan bir savaşçı. Yıllardaki savaşların durumu ve deneyimi için bir anlam ile donatılmıştır. Düşmanları durdurmak için Spearhead olarak gönderilirsiniz. Hayatta kalacağız ya da unutulmamızın elinizdedir!

Savunmayı oluştur

En iyi stratejinizi planlayın ve düşmanlarınızın kuleleri inşa ederek hedeflerine ulaşmalarını, düşman yollarını kontrol ederek ve silahlarınızın bir seçimiyle yok edilmelerini engelleyin!

Kulelerinizi seçin

10 büyük farklı kulenin seçiminden en iyisini seçin. Beklediğiniz düşman türleri için en iyi kule bulun ve 3 farklı aşamada yükseltin!

Düşmanlarını izle

kalkanlar, zırh, havada, yürüme, büyük ve küçük - birçok düşman var ve her biri onları yenmek için özel bir taktik ve sayaç önlemi gerektiriyor!

Seyahat çeşitli savaş alanları

otlaklar, kum tepeleri, şehirler ve çok daha fazlası - 25 kat ve çeşitli manzaralarda savaşla savaşın!

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 7 / AMD RADEON X16XX DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: İşlemci: Intel I5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 400 / AMD RADEON HD 4000
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ