Ragnorium Full İndir (Episode 5 Update) Oyun indir

Ragnorium full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ragnorium, oyuncuların yaklaşmakta olan kutsaldan kurtulmaya çalışırken, kendi kendine sürdürülebilir bir yerleşimde lider klon sömürgecilerle görevli olduğu bir gezegensel yenidenonizasyon simülatörüdür ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Vitali Kirpu

Publisher: devolver digital

sürüm tarihi: 16 Eyl, 2020

tür: strateji, rpg, simülasyon, bilim kurgu, bina, macera, gündelik

Ragnorium, uzay keşiflerinin özelleştirilmesinin klon sömürgecilerin metastizasyonuna yol açtığı, alternatif bir evrende ayarlanan bir gezegensel yenidenonizasyon simülatörüdür. Kendini sürdürülebilir bir koloni öncülük etmekle görevlendirilmiş, yaklaşmakta olan Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Haçlı Olarak Gecikme Bir Yolunu Bulmalısınız.

Gerekli kargo, sarf malzemeleri ve teknolojinin burgeoning yerleşimine başlamadan önce koloninizin özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre düzenlenen klon kolonistlerini imal edin.

Teknolojik eraslarla ilerleyin ve sevk görevleri ve koloni kilometre taşları dahil olmak üzere faaliyetler aracılığıyla kazanılan yeni mekanik marvellerle koloninizi geliştirin. Her bir başarı, teknoloji ve ilerlemeye bir sonraki sıçrama için başka bir adımdır.

RPG mekaniğiyle gömülü olan oyuncular, kolonilerini koloninin yanı sıra deneyim, temizlenmiş ürünler ve işçiliği aracılığıyla kişiselleştirebilirler. Bireysel kolonistlerin becerilerini, işaretsiz gezegeninizin zorlukları boyunca yolculuklarken detaylandırın.

Koloni'nin hikaye kemerinizi oyuncu seçeneğine göre süren yenilikçi bir olay sistemine geçin ve kolonistleriniz için yaptığınız seçeneklere dayanarak farklı yollar sunar.

Hedefler, araştırma düzeyleri boyunca ilerlemeyle başarı ve ödüllendirmek için net bir hedef verir.

Çarpıcı 3D render piksel sanat, planet kolonizasyonun güzel ama sert koşullarını desteklemek için belirgin bir görünüm sağlar. Geniş manzaralar, karmaşık yapılar ve binlerce nesne, acımasızca güzel detaylarda ortaya çıkar.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: 3.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 4 GHz Bellek: 8 GB RAM Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
130
TELİF HAKKI İHLALİ