Ragtag Adventurers Full İndir Oyun indir

ragtag maceracılar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ragtag Adventurers, Paylaşılan Ekran Multiplayer'da 4 kahramandan 4 kahraman çukurlu bir patron acele oyunudur. Yalnız oynayın ya da arkadaşlarınızla, bu şunları zorlu patronlara karşı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Başbakan Time Studio

Publisher: prime time Studio

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2017

tür: eylem

Ragtag Adventurers, Paylaşılan Ekran Multiplayer'da 4 kahraman 4 kahraman çukurlu bir patron acele oyunudur. Becerilerinizi ve işbirliğini maksimum olarak test edecek zorlu patronları ele alın. Güçlü bir "oyun ilk" tutumu ile yapılır, oyun en tecrübeli oyunculara bile meydan okuyacak eğlenceli bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Bir tank, paladin, bir büyücü veya bir şeytanlık savaşçısı olarak mücadeleyi yapmayı seçin. Her karakter, öğrenmesi kolay benzersiz bir oyun stiline sahiptir, henüz hala yüksek bir beceri tavanı vardır.

Tank

Tank belki de hepsinin en önemli rolü vardır - işi, çeşitli monstrositelerin takım arkadaşlarını belli belirsiz ağrı höyüklerine dönüştürmediğinden emin olmaktır. Arsenalindeki araçlar, düşmanları bir süre için ona saldırmaya zorlayacak bir alay, bir hareket yavaşlayan şut ve daha sık kullanılabilecek bir hasar emici kalkan içermektedir, bu nedenle, bu nedenle zamanlaması çok önemlidir. .

Paladin

Kirli işleri yaparlarken ekiplerine destek vermek isteyenler için ... Paladin muhtemelen bekledikleri şey değil. Paladin, ekibin belirlenmiş şifacıdır, ancak uygun ellerde, kutsal büyüleri düşmanlara zarar verdiği için yine de yine de bulabilir. Standart İyileşme'nin yanı sıra, ana aracı bir düşmana çarpabilecek ve çevreyi çevreleyen müttefikleri iyileştirebilecek (süreçte zaman etkisi için istiflenebilir bir iyileşme sağlayan), bir müttefiki ve çevreleyen düşmanlara zarar verebilecek bir kutsal enerjidir. ORB, otomatik saldırı mermi ile vurulursa, büyük bir yarıçaptaki müttefikleri büyük bir yarıçapta patlatır ve iyileştirir.

Tabii ki, zeminde bir şifa bölgesi oluşturabilir, o zaman sinirlenmeye devam edebilir çünkü kimse içinde durmaya başladığında, yüzlerini kızgın bir ejderha tarafından yeniden düzenlendi.

Mage

Gençken, Mage'nin en sevdiği sihir numarası bir tavşandan bir tavşan çekiyordu. Nitekim, bu muhtemelen, bacağın bildiği tek sihir numarası olduğunu söylemek daha iyidir. Bu, macera çağrısı geldiğinde onu durdurmadı, çünkü bu bir numara, kötülük orduları ile mücadele etmek için başarılı bir şekilde reddetti. Şimdi düşmanlarına ateş tavşanı, buz tavşanı, diğer tavşanlarını geliştirmek için yeniden yönlendirici olarak hizmet eden tavşan tarımları ile saldırabilir (üzgünüm). Yine de dikkatli olun - aynı büyüye saldıran tekrar tekrar potansiyelini arttırır, ancak maliyetini de arttırır. Mücadelenin sonuna geçmek istiyorsanız, Mana Recovery ile hasarı dengelemediğinizden emin olmalısınız.

Minimum: OS: Windows 7 (64-bit) İşlemci: Çift çekirdekli 2GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: GeForce GTX 650 / AMD R7 250 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
36
TELİF HAKKI İHLALİ