Raining Blobs Full İndir (v1.99) Oyun indir

Raining Blobs full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yağmur Blobs, sevimli anime tarzı PixelArt'a sahip, düşen bloklara dayanan zorlu, hızlı tempolu bir arcade puzzle oyunudur! Ne gerekiyorsa sahip olduğunuzu kanıtlayın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: endi milojkoski

Publisher: Black Shell Media

sürüm tarihi: 15 Oca 2016

tür: strateji, bulmaca, anime

Yağmur Blobs, düşen blokları eşleştiren hızlı tempolu bir arcade puzzle oyunudur. Aynı rengin eşleşen bloklarını birbirine bağlarken birbirlerini birbirine bağlarken birbirlerine bağlanmış blokları imha edecektir. Bu oyun hem parmaklarını hem de zihnini ham becerilerin testi yapacak. Sonsuz BLOB Yağmuru Yağmuru Hayatta Kalmak İçin Neye Sahip Olduğunu kanıtlayın!

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Anime tarzı sanattan ilham alan sevimli kadın kahramanlarının oyuncularını tapın. Rekabetinizi 8 oyuncuya kadar yerel Coop veya VS moduyla ezin! Arkadaşlarınızı ne kadar iyi olduğunuzu gösterin! CPU'la 16'ya kadar! Arcade, sonsuz savaş, turnuvada ve bulmaca modlarında lider tabloların tepesine yükselterek tartışmasız yağmurlu bloblar ustası olarak konumunuzu emniyete alın. Turnuva modundaki şiddetli savaşların bir seçimiyle yolunuzu ilerletin ve hikayeyi çözün. Tüm zihin bükme bulmacalarını bulmaca modunda çözün. Çok çeşitli zorlu ve ödüllendirici başarılar toplayın. Çok yararlı istatistik.

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 Bellek: 1 GB RAM Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7, 8, 10 Bellek: 1 GB RAM Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ