Raw Data Full İndir (v1.0.1) Oyun indir

RAW Veri Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Ham veriler - VR, ham veri aksiyon oyunu, sezgisel kontroller, zorlu düşmanlar ve bilim kurgu atmosferi için yerden inşa edilmiştir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: survios

Publisher: survios

sürüm tarihi: 5 Eki, 2017

tür: vr, eylem, strateji, korku, hayatta kalma, bilim-fi

Neo-Shinjuku - 2271. Büyük ve görünüşte Benevolent Eden Corporation dünyaya sahiptir. Elite Hacker Dirense Hareketi Syndik8, Eden Corp'un en yeni robot ürün hattının arkasındaki uğursuz gerçekliği ortaya çıkardı. Syndik8'in seçkin operatörlerinden biri olarak, göreviniz basittir: Eden Kulesini infiltre etmek, mümkün olduğunca fazla ham veri çalın ve uyandıran Eden Corp'u uyandırın.

Bununla birlikte, Başkan Shiro'nun yeni "tanıtımının" arkasındaki sırları, çünkü gerçeklik çok daha karmaşık hale gelir. Gerçekten ölümsüzlük veriyor mu? Eden gerçekten toplama nedir? Görünüşe göre Eden'in kurumsal kaplama, çok daha kötü bir şey için sadece ince bir cephe olabilir.

Sanal gerçeklik için yerden yapılmış, ham verilerin eylem savaşı oyunu, sezgisel kontroller, zorlu düşmanlar ve bilim kurgu atmosferi, Eden Corp'un gerçeküstü ortamlarına tamamen girer. -Ve kendi fütüristik teknolojinizin adrenalin şarjlı kahramanları olun. Wit'lerinizi, cesaretinizi ve dayanıklılığını testi koyacaksınız.

Active VR GamePlay, sizi bir denetleyiciye dönüştürür ve ileri silahlar ve en son Nanotech güçlerinin bir cephaneliğine anında refleks erişimi. Avatarlar ve hareket takibi ile paylaşılan boşluklar oyuncuları beden dili ve çevre etkileşimi ile fiziksel olarak iletişim kurmaya teşvik eder.

Soğuk özellikler

Active VR Combat: Vücudunuzu çift kullanım tabancalarına, Slash ve Drice Katanas, Pompa Av Tüfeği, Silahlılar, Silahlı Pompalar, Silahlı Püf Noktaları veya Yumruklarınızı KULLANARAK KULLANIMI KULLANIN. Kılıflayın ve Silahları vücudunuzdan fiziksel yükle çekin ve oyun içi önkol ekranında istatistiklerinizi kontrol edin.

Düşman Devremi PVP: Ne olursa olsun, bu kavga kişiseldir. Optimize edilmiş yetenekler, dengeli oyun, sezgisel "joystick" LOOMOTION, ayrıca gizli ve zırh powerups, Ham verilerle olan dört kahraman sınıfına sahip dört kahraman sınıfına sahip, Ham veriler: düşmanca devralma . Düello modu (yakında!) Ayrıca intikamda bükülmüş olanlar için benzersiz bir 1V1 gösteri deneyimi sağlar.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i5-4590 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i7-4770 Bellek: 16 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 980 TI DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
43
TELİF HAKKI İHLALİ