Realm of the Ghost King Full İndir Oyun indir

Ghost Kral full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Hayalet kralının aleminin, hayalet kralını yenmek ve yeni kralı olmak için rastgele oluşturulan sekizden oluşan zindanlarla savaşmanız gereken hızlı bir Roguelie'dir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mantis-eye Labs, LLC

Publisher: Mantis-eye Labs, LLC

sürüm tarihi: 16 Oca, 2018

tür: rpg, strateji, dönüş tabanlı

Ghost King'in önemi, hayalet kralını yenmek ve dünyanın yeni kralı olmak için rastgele üretilen sekizden oluşan bir zindan geçirmeniz gereken hızlı oynamanız gereken bir Roguelie'dir.

Her biri kendi benzersiz yetenekleri, güçlü yönleriyle ve zayıflıklarıyla on iki kilidi olmayan karakterden birini seçin. Kaynaklarınızı yönetmeniz, karakterinizi güçlendirmeniz ve her seviyeye geçmek için seçeneklerinize güvenmelisiniz. Düşmanları yenmek için bombaları kullanın ve Gizli Power-UPS'ye geçin. Sadece yanlış seçimler yapmayın çünkü ölüm kalıcıdır.

Rastgele oluşturulan zindanlar, iki oyunun aynı olmadığından emin olun.

Koşunuzu diğer oyuncularla karşılaştırmanızı sağlayan günlük mücadeleyi. Herkes aynı seviyeleri oynar ve 24 saatiniz var, ama sadece bir vuruş alıyorsunuz. Liderlik tablolarında nasıl istifleneceğinizi görün.

Sırlar! Keşfedilecek ve kilidini açmak için birçok ürün ve yer.

Anahtar fetürleri: Hızlı oyun roguelie! Tüm sıra tabanlı, rastgele üretilen, perma-ölüm ve sevdiğiniz ancak daha hızlı oyun seanslarına izin vermek için tasarlanmış canavar. Umarım bu tür bir şeye giriyorsanız, umarım harika piksel sanat.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 1 GHz Çok Çekirdekli Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Herhangi bir ekboard video Depolama: 160 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 1.6 GHz Çok Çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Depolama: 160 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ