Realms of Magic Full İndir (v0.18.1) Oyun indir

sihirli full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sihir alımları - 2D aksiyon RPG klasik bir batı fantezi evreninde yer aldı. Eski okul oyunlarının en iyi unsurlarını modern Sandbox Mekaniği ile birleştirir ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: cilalı oyunlar

Publisher: Cilalı Games

sürüm tarihi: 6 Aralık, 2017

tür: rpg, macera, eylem, hayatta kalma, açık dünya

Magic'in alemleri, genişletilmiş sandbox mekaniğine sahip klasik bir 2D eylem rpg'dir. Ölümcül canavarlarla dolu ve güçlü bir sihirle dolu bir grim fantasy dünyasında kendi maceranızı yaratın.

Eşsiz bir kahraman oluşturarak başlayın, ardından yolunuzu oynayın.

Şehirleri ziyaret edin, görevleri tamamlayın ve eski krallığın loresini keşfedin. Meslekleriniz ve becerileriniz zor zamanlarda hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır.

Craft & amp; İnşa

Olumsuz bir dünyada düzgün bir şekilde çalışmanıza izin verecek olan oyunun temel unsurları işçiliği becerileri olacaktır. En sevdiğiniz uzmanlıkları geliştirin ve hayatınızın standartlarını iyileştirin. Oyun, her biri karakterinize farklı avantajlar getiren 15 meslek içeriyor.

Explore & amp; Öldür

En koyu zindanları ziyaret edin ve benzersiz ekipmanlar. Yüzlerce yaratık sürekli vücudunuzu kırmanın bir yolunu arayacak. Silahlarınızı alın, güçlü büyüler kullanın ve rakipleri ölümcül tuzaklar halinde geçirin. Sizi tüm masraflarda hayatta tutmalarına izin vermeyin!

Anahtar fetürleri: Birçok seçenek ve oyun yoluyla büyüleyici bir fantezi dünyası Ortaçağ köyleri ve düzenli olarak genişleyen bir dünya haritasında bulunan çeşitli görevler hub'ları İşçiliği, toplama, bina, tarım ve daha fazla mesleklerinizi keşfetmenizi bekliyor Tesviye mekaniği ve farklı beceri ağaçları ile aktif savaş sistemi Giymek, kullanmak ve süslemek için yüzlerce farklı eşya Çokluk Özelleştirme Seçenekleri ile 10 Oynanabilir Yarış Düzinelerce kitapta bulunan eski krallığın ilginç bir lore Ve nihayet - ölümcül canavarlar, karanlık zindanlar, güçlü sihir ve değerli hazineler! Klasik Batı fantezi dünyalarından dolayı delisin Keşfetmek ve keşfetmek hayatınızın amaçlarıdır. Hayal gücü eylemlerinizi sürer Eski RPG'ler hakkında rüya gören geceleri uyuyamazsınız, bu da bugünün oyun mekaniğinin standartlarını içerir.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Çekirdek I5 2GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX460 / Mobilite Radeon HD 5830 veya daha iyi Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
57
TELİF HAKKI İHLALİ