Rebirth of Island Full İndir Oyun indir

Oyun / 06 November 2016

adanın serbest bırakılması PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Adanın yeniden doğuşu - Kuralları, sakinleri ve yasaları ile yeni dünyada hayatta kalır, adapte edin ve araştırma yapın. Bu yerlerin kolonileşmesine başlayın ve bağımsızlığın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: yo_serjio

Publisher: yo_serjio

sürüm tarihi: 4 Kas, 2016

tür: strateji, macera, rpg, survival, eylem

"adanın yeniden doğuşu", kendi yasaları ve gümrükleriyle yönetilen vahşi, bilinmeyen bir dünyada meydana gelen hardcore bir hayatta kalma oyunudur. İsminiz Gaius, Dünya'dan bir astronot. İşgal etmek için daha büyük, daha rafine bir gezegen bulmak için bir uzay seferine gönderildiniz. Ne yazık ki, geminiz vuruldu ve tehlikeli yaratıklarla dolu olan yakındaki bilinmeyen bir gezegendeki araziyi çarpmalısınız. Birincil hedefiniz hayatta kalmak ve bu gizemli gezegendeki gerçek çağrınızı bulmaktır.

Anahtar noktaları:

Yerleşimcilerinizin ölmesine izin vermemeye çalışın! Önümüzdeki birçok tehlikeli gece hayatta kalmalarına yardımcı olun.

Resmi Sayfalar:

Anahtar fetürleri: Usulsel olarak oluşturulan gezegen: Her ölümün ardından kendi iklimine sahip yeni bir gezegen, kuralları, özellikleri ve sakinleri görünür. Hedefler: Hayatta kalmanız gerekiyor! İhtiyacınız olan kaynakları toplayın, barınağınızı oluşturun ve tehlikeli çevrenize uyum sağlayın. Enerji ve kaynakların dağılımı: Yerleşimcileriniz için barınaklar inşa etmeniz, beslemelisiniz ve koruymanız gerekir. Borsa, sizin için çalışacaklar. Kaynak çıkarmaya, yeni evler inşa etmeye ve inşa edilen evlerde bakım yapmalarını sağlayabilirsiniz. Sürekli güncellemeler: Oyunun geleceğini şekillendirmeye yardımcı olmak için aktif topluluğa katılın! Geri bildirim verin ve geliştirici ve diğer oyuncularla görüşmeye katılın.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7 İşlemci: Çift Çekirdekli 2,2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512MB Video Bellek, Shader Model 2.0+ yeteneğine sahip DirectX: Sürüm 9.0c Ek notlar: Bir dizüstü bilgisayarda oynuyorsanız, lütfen ayrık bir grafik kartı olduğundan emin olun.

Önerilen: OS: 7, 8, 8.1, 10 İşlemci: Çift Çekirdekli 3.2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1024 MB Video Bellek, Shader Model 2.0+ yeteneğine sahip DirectX: Sürüm 9.0c Ek notlar: 4P dizüstü bilgisayarda oynarken, lütfen ayrık bir grafik kartı olduğundan emin olun.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ