Reborn In Wild City 迷城重生 Full İndir Oyun indir

vahşi şehirde yeniden doğmak oscale reborn full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Yabani şehir oscale rebirth - oyun rastgele rastgele oranı nesil haritası ve kapalı oda, aralarında, kurtulanların görünümü, ekipman özellikleri de Rastgele üretim, oyun, ritmi daha acil hale getirmek için anında bir savaş kullanıyor, bu gün daha fazla hayatta kalanlar var, seni yaşayabilirsin.

OYUN DEĞERLENDİRMESİ

Geliştirici: Kurt Deri Koyun Studio

Yayıncı: Wolf Deri Koyun Studio

sürüm tarihi: 7 Kas, 2018

tür: macera, strateji, rpg, survival

"Osawa Rebirth" Bu oyun, tüm dünya harita odamız da dahil olmak üzere roguelie tasarım fikirlerinin orijinal niyetini tasarlıyoruz, açık rastgele üretiliyor, çok yüksek tekrarlanmayı önlemek için, çözmenin birçok yolu da düşünüyoruz.

, oyundaki malzemeleri, hava koşullarını, düşmanlarını ve üretilen maddeleri içerir, hepsi rastgele yapı mekanizmaları kullanan, tabii ki, bu bir hayatta kalma oyunudur ve rol yapma maddesi üzerindeki Roguelie öğesi zayıflamış, biraz dokunur Göğüs söyleyerek içerik hala konuya paraleldir, ben oyuncuların göremeyeceğini umuyorum.

Herkesi Bize Katılmasını Hoşgeldiniz QQ Group: 928933154

Minimum: OS: Windows 7 veya daha fazla İşlemci: Intel Core 2 Duo E5200 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 9800GTX + (1GB) Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
95
TELİF HAKKI İHLALİ