Redemption Cemetery: Dead Park Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Redemption Mezarlığı: Dead Park Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Redemption Mezarlığı: Ölü Park Koleksiyoncusu Sürümü - Üç Ruhun Ölümcül Eğlence Parkı'ndan kaçmasına yardım eder misiniz?

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Amax Entertainment, Size Ödeme Mezarlığı Serisi'nin en son omurga karışımını getirir!

gizemli bir yabancıdan bir mesaj, eski bir eğlence parkında yardım için sizi arar! Ortalama gezintilerinizden ve ilgi çekici yerlerinden çok daha fazlasını bulmaya varıyorsunuz. Park, garip ortadan kaybolma ile boğulmuş bir geçmişi vardır ve kötü niyetli bir kuvvetin henüz onlarla yapılmadığı anlaşılmaktadır! Ruhları kurtarabilir ve tehlikeli bir düşmanın dünyamıza girmesini engelleyebilir misiniz? Bu karıştırma hidden nesnesi bulmaca macerasını öğrenin!

Anahtar fetürleri: Bonus oyununda bir eğlence parkında şaşırtıcı bir gizemi araştırmaya yardımcı olun! En sevdiğiniz şeritleri ve mini oyunlarınızı tekrar oynatın ve çeşitli benzersiz başarılar kazanın! Morphing kafataslarını bulun ve bir eğlence parkı yenilemek için onları harcayın! Özel duvar kağıtları, film müziği, konsept sanat ve daha fazlası tadını çıkarın! Strateji rehberinde asla kaybolma!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 1147 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ