Redneck Rampage Collection Full İndir Oyun indir

Oyun / 05 November 2015

Redneck Rampage Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Redneck Rampage - Biz çölde UFO'yu çökerttik ve bubba eve gitmek istediğini söylüyor. Heck, onu suçlamıyorum çünkü Hickston gibi bir yer yok. Ama göre ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: xatrix entertainment

Yayıncı: interplay

Çıkış tarihi: 30 Nis, 1997

tür: eylem, macera, gündelik

Bir Redneck'in hayatından bir hafta:

Deer Günlüğü:

munday: Peki, çölde UFO'nun çökmesine indik ve bubba eve gitmek istediğini söylüyor. Heck, onu suçlamıyorum çünkü Hickston gibi bir yer yok. Ancak haritama göre, Jack O 'Lope Farms ve Riverboat'ın yanı sıra bir genelev için yolumuzu patlatmalıyız.

toosday: Daisy Mae (Purty) gibi yeni millet ile tanıştım. Bisikletçiler, domuzlar, inekler ve jack o 'lopes. Sanırım kralı bile Slurp N 'Burp'ta gördüm.

Winsday: Yeehaw! Bir bataklık arabası ve her ikisi de dişlere silahlanmış bir motosiklette joyride var. Umarım kaçtığım halklar alrite olacak. Hala ızgarada sıkışmış bir ızgara jack'im var.

thersday: Şeyleri yok etmenin yeni yolları! Dinamit yüklü tavukları ve bir slingblade çeken bir yeme gibi 10 silahı buldum. MMMM-HMM!

FRI-GÜN: Tabii Hat! Sadece domuz kabuğu, inek tencerilerim ve granpappy's moonshine gibi bazı iyi ol 'Redneck Powerups'a ihtiyacım var!

Baterday: Oğlan, o kadar iyi ki tunes tuneslerini bu kadar iyi bir çocuk MOJO Nixon'a dokunur.

Pazar: Heck! Biz tüm yeni yerler ile, Kinfolk'ımın yolculuk için gelebileceğini diliyorum!

Minimum: OS: Windows (XP, Vista, 7, 8, 10) İşlemci: 1 GHz işlemci (1.4 GHz önerilir) Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur) Depolama: 592 MB Mevcut alan Ek notlar: fare, klavye

Önerilen: Bellek: 1 GB RAM
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
27
TELİF HAKKI İHLALİ