Refinish Network – Paintboss VR Full İndir Oyun indir

Network Refinish - Paintboss VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Refinish Network - Paintboss VR - Ressam olarak yapabilir misiniz? Becerilerinizi teste koyun ve yaratıcılıkınızın bu boya kabin simülatörünün içinde akmasına izin verin. Gerçekçi olan ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: justin jimmo

Publisher: justin jimmo

sürüm tarihi: 27 Kas, 2017

Tür: Casual, Simulation, VR

Ressam olarak yapabilir misiniz? Becerilerinizi teste koyun ve yaratıcılıkınızın bu boya kabin simülatörünün içinde akmasına izin verin. Gerçek bir dünya püskürtme modelini simüle eden gerçekçi püskürtme tabancası davranışına sahip. Arabalar, konsept araçları ve bir uçak dahil olmak üzere birden fazla araç arasından seçim yapın. Boya tabancası, airbrush veya aerosol püskürtme tipi arasından seçim yapabilirsiniz, basitleştirilmiş kontrollerle yalnızca bir denetleyici gerekir. Yan tutuş düğmesi, püskürtme cihazınızı değiştirir, tetikleyici sprey ve touchPAD ışınlanacaktır.

Gerçekçi püskürtme desenleri, basınç hassasiyeti kullanan gerçek bir boya tabancasına benzer şekilde kontrol edilebilir. Tetikte ayrıca daha fazla boya uygulanır. RefinishNetwork, boya uygulamasındaki liderler tarafından getirildi.

Minimum: OS: Windows 7 + İşlemci: Intel I5 veya daha iyisi Bellek: 8 GB RAM Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
89
TELİF HAKKI İHLALİ