Reflecting Fate Full İndir Oyun indir

Oyun / 10 June 2017

FATE BEDAVA İndir PC oyunu Direkt Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Yansıtıcı kaderi - oyun, mistisizmin unsurları olan ilk kişiden dedektif gerilim filmini temsil ediyor. Eylem 1996 yılında Dengeli'nde gerçekleşir, oyuncu orijinal olarak kişiler ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kxone, Andrew Drumov, StarMops

Publisher: StarMops

sürüm tarihi: 10 Tem, 2017

tür: eylem, macera, korku

Oyun, mistisizmin unsurları olan ilk kişiden dedektif gerilimlayıcıyı temsil eder. Eylem 1996 yılında Dengelik'te gerçekleşir, oyuncu orijinal ikamet ettiği gibi kişiler. Aniden sığır adada kaybolmaya başladı. Hayvanlar geceleri kesinlikle izsiz bir şekilde kayboldu ve hiç kimsenin önleyemediği görülüyor. Ama her şey bir günde değişti. Kayıplar, kurşun karakterinin ailesini etkiledi, bu yüzden bir kenara atamadı. Adım adım, izleme, izleme, kanıtı geçirmez, ne olduğunu keşfetmek ve ne korkunç gizem ada Denwood tarafından tutulduğunu keşfetti.

Oyunun açık bir dünyası vardır ve tüm ada başlangıçtan itibaren mevcuttur. Arsa boyunca gidebilir ve adada biten olanı biraz keşfedebilirsiniz ve özel soruşturmayı yapabilirsiniz. Oyun doğrusal değildir ve finalin çeşitli şekillerde ulaşmasına izin verilir.

Hiçbir şey tarafından kısıtlanmazsınız: Her ev ziyaret etmek için mevcuttur ve adadaki her nesnenin sakinlerinin bir izine sahiptir. Gördüğünüz her şeyi öğrenmeniz, gerçekleri karşılaştırır ve tüm resim bitine bir şekilde kanıt toplayın. Fakat gerçeği, gerçeği öğrenip bulmadığınız gerçeği buna bağlıdır.

Fate'in yansıtılması, Lex Mortis evrenine dayanır ve hikayesini tamamlar. İçeriği Lex Mortis'ten geliştirmek ve yeni bir motora aktarmak için çok fazla iş yaptık.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8 veya 10 İşlemci: Intel Core i3 veya AMD FX4300 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 560 veya R7 260 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ