Reigns: Her Majesty Full İndir Oyun indir

REIGNS: Majesteleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. REIGNS: Majesteleri, Smash Swipe's Up Head Rights'a devrimci takip.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nerial, Synaptic Insight Technology Systems

Publisher: devolver digital

sürüm tarihi: 6 Aralık, 2017

tür: Casual, simülasyon, strateji, macera

REIGNS: Majesteleri, Smash Swipe's Up Hit hükümlerine devrimci takip. Kültürel bir Rönesans, dünyayı yeni bir bilgi dönemi ve aydınlanma çağıyla verdi, ancak açgözlülük ve kıskançlık hala yardımsever kraliçeye karşı anlaşıyor. Sol ya da sağa kaydırarak, sadece (ya da haksız) kararları her türlü kraliyet meselelerine kaydırarak yapmaya çalışacak olanlar. Krallığın en güçlü hizipleri arasındaki dengeyi koruyun, envanterinizden mistik eşyaları kullanın ve daha karmaşık politika ve hanedanınızın kişisel ilişkilerini gezin.

Yeni Krallık, Yeni Drama: Kraliyet kararnameleriniz ve insanların öngörülemeyen talepleri, throne ve hanedanlığınızın geleceği hakkındaki zamanınızı şekillendirecektir. Kirazın en güçlü hizipleri arasında dengeyi bulmak için kültürün eksantrik konularının aptal politikalarını ve duygusal zevklerini dikkatlice gezin.

Mistik Envanteri: Yeni bir envanter sisteminde beş özel eşyayı bulun ve yükseltin. Güçlü eşyalarınızı karakter kartlarındaki kullanın ve krallığınızın daha karmaşık bir anlatısındaki özel yolların kilidini açın.

Royal Challenges: Her yeni hükümdarın, yeni kartların kilidini açmak için her yeni Monarch'in hüküm süresinden önce belirlenen belirli hedeflere ulaşmak ve hanedanlığınızın hikayesini almak için yeni talimatlar.

Nerial ve Friends: Saltanatlar: Majesteleri, François Alliot (Tasarım / Programcing), Arnaud de Bock (Art), Jim Guthrie (Müzik) ve Leigh Alexander (Anlatı Müdürü) arasında bir işbirliğidir.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 32-bit ve 64-bit İşlemci: Intel Core2 Duo T5600 (2 * 1830) Bellek: 1 GB RAM Grafikler: GeForce GO 7600 (128 MB) Depolama: 150 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 32-bit ve 64-bit İşlemci: Intel Core i7-950 (4 * 3000) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 760 (2048 MB) Depolama: 150 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
38
TELİF HAKKI İHLALİ