Relic Alone Full İndir Oyun indir

Oyun / 13 December 2015

RELIC tek başına full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yalnız kalıntılar - eski bir tapınağın içindeki gizemli kalıntıları keşfedin ve birlikte kalıntıları çekmek için garip "çekirdeklerin" gücünü kullanarak gizli odalarda ilerleyin. Kalıntı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: NTT Plala Inc., Roconilo Projesi

Publisher: Zoo Corporation

sürüm tarihi: 26 Kas, 2015

tür: eylem, gündelik, bulmaca

Eski bilinmeyen bir kökenli eski bir tapınağın içinde gizemli kalıntıları keşfet ve gizli odaların üzerinden geçiş yaparak, birlikte kalıntıları çekmek için garip "çekirdeklerin" gücünü kullanarak ilerle. Yalnızca Relic, Roconilo Project tarafından, Hal Osaka Teknoloji ve Tasarım Koleji'nden ödüllü bir öğrenci ekibi tarafından ilham alan ve geliştirilen bir oyundur.

Roconilo Projesi başlangıçta "Tranh" adlı bir oyun geliştirdi ve 2013 yılında Japonya Oyun Ödülleri Amateur kategorisi için gönderdi. mükemmellik ödülünü aldı.

Oyunun ve Roconilo Projesi'nin yetenekleri tarafından etkilendim, Japonya'nın en büyük telekom grubu NTT'nin dijital içerik sağlayıcısı olan NTT Plala, ilave gelişmeyi destekleyebilen finansman için düzenlenmiştir. Bu, öğrencilerin yenilikçi 3D bulmaca konseptlerini daha da ilerletmelerini ve tek başına gerçekleşmesine izin verdi. Oyun başlangıçta NTT Plala'nın Hikari TV Cloud oyun platformunda başlatıldı.

Şimdi İngilizce'ye çevrildi ve yalnızca küresel dağılım için buharla başlattı, bu öğrenciyi eski bir tapınağın hain ortamında gezinmek için gizemli kalıntıları manevra etmek için tasarlanmış ve geliştirilmiş projeyi oynayabilirsin.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 İşlemci: Intel Core i5-3210m veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ