Reload Full İndir Oyun indir

Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yeniden yükle, bir ila dört oyuncu için gerçekçi bir silah ve taktikler eğitmenidir, süper eğlenceli, süper hızlı bir oyun oyunudur. Dahil olmak üzere 35+ eğitim senaryosu geçirin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Top3line S.R.O.

Publisher: mastiff

sürüm tarihi: 13 Şub, 2015

tür: simülasyon, rahat, eylem

Yeniden yükle, bir ila dört oyuncu için gerçekçi bir silah ve taktik eğitmenidir, süper eğlenceli, süper hızlı bir oyun oyunudur.

Reload, şimdiye kadar yaratılan en doğru çekim eğitimi simülatörlerinden biridir ve her şey profesyonel atıcı eğitiminin yeniden oluşturulmasıyla ilgilidir. Artıkların yaptığını vurmayı öğrendiğiniz için marksmanlığınızı iyileştirin. Rehin kurtarma, sniping, VIP koruması ve Olimpiyat tarzı çekim yarışması dahil 35+ eğitim senaryosu geçirin. Küçük kollar, el bombası başlatıcıları, araç monte edilmiş ağır silahlar ve daha fazlasını kullanmayı öğreneceksiniz.

Oyuncular, durağan hedeflerde ateş ederek bir iç mekan aralığında başlar. Daha sonra uzun menzilli dış mekan matkapları, hareketli hedefler ve refleks matkaplarla hızlarını ve doğruluğunu test etmek için devam ederler. Süreçte, oyuncular ek madalya, dişli ve ödüller kilidini açar.

Hedef aralığından, 'Evi Kill' Style Simüle Köyler, Elçilikler ve Evler, İsyancı Bastırma, Rehin Kurtarma ve VIP Korumasında Taktik Eğitim için Elçilikler ve Evler. Çeşitli silahlarla yürüyerek becerilerinize ve hareketli bir M998 birliği taşıyıcısına monte edilmiş bir .50 cal mini tabancanın taretinden yararlanacaksınız.

Anahtar fetürleri: 120+ Madalya, Sıralama ve Başarı Rehin kurtarma, sniping, VIP koruması, Olimpiyat tarzı çekim, ağır silahlar ve daha fazlası dahil olmak üzere 35+ senaryo 25+ Silah ve Aksesuar Co-op Multiplayer 4 oyuncuya kadar oynayın ve 2 oyuncu için başa gidin (bir makine) 1080p için tasarlanmış yüksek kaliteli grafikler Buhar bulutu, Liderlikler ve Başarılar

Minimum: OS: Windows Vista / XP / 7 İşlemci: tek çekirdekli 2.4GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 6800 veya Radeon X700 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ