Resette’s Prescription ~Book of memory, Swaying scale~ Full İndir Oyun indir

resette'in reçetesi ~ bellek kitabı, sallanan ölçek ~ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Reçinenin reçetesi ~ bellek kitabı, sallanan ölçek ~ - ve amp; Resette'in reçetesi ve amp; Rehberinizin, rehberlik edebileceğiniz 2B noktaya ve tıklama macerasıdır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: liz-arts

Yayıncı: sekai projesi

sürüm tarihi: 30 May, 2016

tür: gündelik, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca, anime

"Resette'nin reçetesi", Reidepo'yu, Halkların Kalpleri'ne girebilen bir kız, ekranda, öğeleri ederek, bulmacaları ve aletleri aktif hale getirerek Hikaye içindeki bir kıza rehberlik edebileceğiniz 2B noktaya ve tıklama macerasıdır.

Resette ve eşi ile birlikte, Gaede, Gizemli bir "uyku hastalığı" ile ortaya çıkan çocuk Achille'in aklına girişim ve onu serbest bıraktı!

Özellikler:

Deluxe Edition Hakkında:

Anahtar fetürleri: Resimli bir kitap gibi hissetmek için tasarlanmış, Resette'nin dünyası sevgiyle çizilmiş suluboya resimlerden hazırlanmıştır! Karakterler, sadece konuşmaları değil, aynı zamanda vücut dillerini de geniş bir duygu yelpazesini göstermektedir. Canlı chibi karakterlerin ve suluboya arka planların kombinasyonu, bir resim kitabının dünyasına giriyormuş gibi hissettiriyor. Yolunuza çalışmak için çok çeşitli zorlu bulmacalar! Güzelce oluşturulmuş açılış ve son sekanslar! Açılış tamamen canlandırılıyor! Oyun resette'in reçetesinin yanı sıra, hem İngilizce hem de Japonca'daki atölye kitabını tam olarak İndirimli fiyat!

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafik: 128 MB veya daha fazla grafik belleği DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir ses çıkışı Ek notlar: Adobe AIR Runtime 20.0 veya daha yeni
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ