Resident Evil / biohazard HD REMASTER Full İndir Oyun indir

Resident Evil / Biohazard HD Remaster Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Resident Evil / Biohazard HD Remaster - Hayatta kalma korku türünü tanımlayan oyun geri döndü! Remastered HD versiyonunun Remasticed HD versiyonunu kontrol edin ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Capcom Co., Ltd.

Publisher: Capcom Co., Ltd.

sürüm tarihi: 19 Oca 2015

tür: korku, survival, bulmaca, eylem, macera, atıcı

Hayatta kalma korku türünü tanımlayan oyun geri döndü! Resident HD Resident Evil'in Remastered HD versiyonuna göz atın.

1998'de, Rakun şehrinin eteklerinde bazı tuhaf cinayetleri araştırmak için özel bir güç ekibi gönderilir. Geldikten sonra bir paketi kan-susuz köpekler tarafından saldırıya uğradılar ve yakındaki bir konakta örtü almak zorunda kalıyorlar. Ancak ölümün kokusu havada ağır asılı. Sarf malzemeleri, hayatta kalmak için mücadele ettikleri için azdır.

Grafikler

Geniş Ekran Desteği

SES & AMP; Yeni kontroller

Anahtar fetürleri: Korku koruyan daha ayrıntılı grafikler. Çözünürlük yükseltmeleri ve statik olmayan 3D modeller sayesinde ortamlar daha ayrıntılı olarak ortaya çıkar. HD grafikleri daha gerçekçi hale getirmek için, orijinal bırakma sırasında yapımı kolay olmayan Bloom filtreleri gibi işleme sonrası etkileri eklenmiştir. Yüksek çözünürlüklü ortamlar - Arka plan ortamlarının çözünürlüğünü artırdık, yüksek çözünürlüklü statik görüntülerin bir karışımıyla, artı animasyonlu 3B modeller. Geniş Ekran (16: 9) desteklenir, bu nedenle oyuncular daha büyük bir daldırma hissi yaşayabilirler. Geniş ekran modunda, ekran kaydırır. Ekranın üstte ve alt kısmına kesilen parçaları, karakterin konumuna bağlı olarak otomatik olarak görüntülenir. Görüntü modunu oyun sırasında gerçek zamanlı olarak değiştirebilirsiniz.

Minimum: OS: Windows® 7 SP1 / Windows® 8.1 İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD ATHLON ™ X2 2.8 GHz veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA® GEFORCE® GTX260, ATI RADEON HD 6790 veya BETTONMONOROR çözünürlüğü: 1024 × 768 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu (DirectX 9.0c veya daha yüksek desteklemelidir) Ek notlar: Denetleyici: Klavye + fareyi destekler. Orijinal Xbox 360 PC uyumlu denetleyici veya karşılaştırılabilir xinput tabanlı gamepad önerildi.

Önerilen: OS: Windows® 7 SP1 / Windows® 8.1 İşlemci: Intel® Core ™ 2 Quad 2.7 GHz, AMD Phenom ™ II X4 3.0 GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 560, ATI RADEON HD 6950 veya BETTONMONOROR çözünürlüğü: 1280 × 720 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu (DirectX 9.0c veya daha yüksek desteklemelidir) Ek notlar: Denetleyici: Klavye + fareyi destekler. Orijinal Xbox 360 PC uyumlu denetleyici veya karşılaştırılabilir xinput tabanlı gamepad önerildi.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

megaup

part 4

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

meganz

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

uptobox

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

google

part 1

google

part 2

google

part 3

google

part 4
55
TELİF HAKKI İHLALİ