Retaliation Full İndir Oyun indir

Oyun / 10 December 2015

misilleme full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Misilleme - Hafızanızın içinde derin kayıp cevapları bulabilir misiniz ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cameron Baxter, Billy Jazz Hills Stickley

Publisher: Cameron Baxter

sürüm tarihi: 24 Kas, 2015

tür: macera, eylem, korku

Garip bir şekilde tanıdık hissettiren bir yerde kayıp ve yalnız. Bulmacaları çözebilir ve verdant derisinin sırlarını ortaya çıkarmak için ipuçlarını bulabilir misiniz?

misilleme, "Elektrik Bant Genişliği 'ekibi tarafından 2014 yılında' Creative Arts Farnham Üniversitesi'nde okurken bir öğrenci projesidir.

Aktif gelişim hala gerçekleşiyor. Geri bildirime cevap verme niyetim ve oyunu geliştirmek için yapılabilecek her şey dikkate alınacak ve umarım uygulanacak.

https://www.facebook.com/retaliationThegame/?fref=ts

Minimum: OS: Windows 7, 8 veya 10 İşlemci: 1 GHz veya PAE, NX ve SSE2 için destek ile daha hızlı Bellek: 4 MB RAM Grafikler: WDDM sürücüsü ile Microsoft DirectX 9 grafik cihazı Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 MB mevcut alan Ses kartı: n / a Ek Notlar: 2008 yılından itibaren makinelerdeki PC testlerimiz yeterince çalıştığını gösterdi.

Önerilen: OS: Windows 7, 8 veya 10 İşlemci: 1 GHz veya PAE, NX ve SSE2 için destek ile daha hızlı Bellek: 4 MB RAM Grafikler: WDDM sürücüsü ile Microsoft DirectX 9 grafik cihazı Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 MB mevcut alan Ses kartı: n / a Ek Notlar: 2008 yılından itibaren makinelerdeki PC testlerimiz yeterince çalıştığını gösterdi.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
30
TELİF HAKKI İHLALİ