ReVeN: XBridge Full İndir Oyun indir

reven: xbridge full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. REVEN: XBRIDGE - Xbridge, SciFi Reven Evreninde Set 2D Shooter Online Oyun'dur. Sezgisel yerleşik seviyemizi kullanarak kendi seviyenizi yapın ve dünyayla paylaşın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Varia Games

Publisher: varia games

sürüm tarihi: 22 May, 2017

tür: eylem, rpg

Kendi seviyelerinizi ve patronlarınızı oluşturun, diğer oyuncunun seviyelerini yenmek ve kendi kreasyonlarında puanlarını aşmak!

Xbridge, sosyal multiplayer oyununu tanımlayan yeni türle hızlı tempolu 2D atıcıdır. Sezgisel seviye tasarımcımızı kullanarak kendi seviyelerinizi oluşturun. Onları dünyayla paylaş.

Ön çizgilere çözün ve kendi Armada'nın yeteneklerini desteklemek için birimlerin kilidini açmak için deneyim ve para kazanmak için diğer oyuncunun seviyelerini yen! Fethin modunun sadece oluşturulmasının ve oynatılmasının ötesinde, oyuncuların kendi pilot avatarlarını ve kişiliklerini yarattıkları mini-sosyal bir ağ olarak da işlev görür. Arkadaş listenize arkadaş veya rakipler ekleyebilir ve oyunda her zaman onlarla sohbet edebilirsiniz! Fikirleri paylaşmak ve fraksiyonlarınızı armadalarınızı kurmak ve savaşı kazanmak için bir takım olarak çalışan birbirleriyle işbirliği yapın!

Özel Mod - Birkaç kısıtlamada istediğiniz her şeyi oluşturun ve hatta arkadaşlarınıza yarattıklarınıza meydan okuyun! En iyi özel armadalar topluluk tarafından oylanır; Özel bir armada daha yaratıcı ve eğlenceli, daha iyidir.

Minimum: OS: Windows XP Service Pack 3 veya daha yeni İşlemci: 2 GHz işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA veya AMD Grafik Kartı En Son Sürücülerle DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek Notlar: Bu oyun oynamak için internet bağlantısı gerektirir.

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni olan 64 bit sürümü İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli işlemci veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: En son sürücülere sahip bir NVIDIA veya AMD grafik kartı, en az 512 MB özel video hafızası ve OpenGL 2.0+ için destek DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek Notlar: Bu oyun oynamak için internet bağlantısı gerektirir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ