Reverie – A Heroes Tale Full İndir Oyun indir

Reverie - Bir kahraman masalı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Reverie - Bir Kahraman Masalı - Retro RPG Macerası. Partinizi oluşturun, zindanları fethet et, hayallerinizi girin ve müttefiklerinizi akıllıca seçin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Foxless Box

Publisher: Toxless Box

sürüm tarihi: 21 Mar, 2018

tür: rpg

Oyun

REVERIE: Bir kahraman hikayesi, klasik sıra tabanlı RPG'nin yorumlamamız, oynamanın yolunu özelleştirebilme eklenmesiyle birlikte. Dört bir parti oluşturarak oyuna başlarsınız. Partinizle karıştırmak ve eşleştirmek için 17 farklı sınıftan seçim yapma seçeneğiniz, lütfen kendinize ne kadar güçlü ya da çok güçlü olmadığına bakılmaksızın, size en iyi şekilde yakışan bir playstyle ile oyun dünyasına girmenizi sağlar. , bunun sona ermesi.

Dünyanın içinden seyahat etmek, beklediğiniz üstün zırh, silah ve diğer hazineler yanı sıra, tanrılarınızın geride bırakılacakları, karakterlerinizi ve yeteneklerini yok olacaklar Erişim, partinizin yapımını daha da büyütmenize izin veren, hayalinizdeki kralına karşı kaçınılmaz savaşınızdaki potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için daha da fazla.

Deneyim kazanırken ve seviyelendirirken, varsayılan, doğrusal bir şekilde basitçe daha güçlü olmazsınız. Oyuncu olarak, karakterlerinizin, maksimum sağlıklarını, mana, hasar verilerini ve / veya mücadeledeki hızlarını artırmak için karakterlerinize özgürce dağıtabileceğiniz, karakterlerinizin nasıl ilerlediğini, "seviye yukarı noktaları" kazandığını seçin. Cam top partisi yaratma arzusu olan bir tür kişi misiniz? Partinizin bir üyesinin ıslak bir şehriye gibi vurmasını istiyor musunuz, ama başka yönündeki, tank olanı olmak için mi? Bazen düşmandan önce birden fazla kez hareket edebilecekleri bir karaktere ne kadar hızlı? Seçimler, hepiniz kendi, daha iyi ya da daha kötüsü için.

Hikayesi

Dünya, rüya kralının uyanması ile karanlığa atılıyor. Uzanmış gölgeli dalları ile, Asfal kıtası bir hastalık ve ölüm durumuna giriyor. Raporlar, tüm Asfal'i dizlerine getiren bir tür "rüya verici bir lanet" olarak akıyor. Lanet, raporlar gösterdiğinden, bazen sakinlerin uykuya gittiğinde, asla uyanmazlar. Ölü olarak telaffuz edilir, bu insanların çoğu yerel kiliselerin felaketlerinde mezarlara koyuldu.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Herhangi bir DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 350 MB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ