Revolt Full İndir Oyun indir

Ücretsiz İndir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Revolt, gelecekte, yıkıcı bir virüsün çoğunu insanlığın çoğunu sildiği 3D çift çubuk bir atıcıdır ve makinelerin kalıntılarını imha etmek için yükseldik ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Patlayıcı LLC

Publisher: Explosive LLC

sürüm tarihi: 26 Oca 2016

tür: eylem

isyan, gelecekte, yıkıcı bir virüsün insanlığın çoğunu söndürdüğü ve makineler nüfusun kalıntılarını imha etmek için yükseldikleri 3D çift çubuk atıcıdır. Bir robot fabrikasının ve ötesindeki yeraltı catacombs'sinde derin bir dizi sabotaj misyonu ile savaşmak için düşman bölgesine sızmış olan bir direniş savaşçısı olan adamın kontrolünü almalısınız. Düşmanın teknolojisini onlara çevirerek, ölümcül virüsün kaynağını keşfetmek ve insanlığını silmek için kimin veya ne olduğunu ortaya çıkarmak için sibernetik makine çekirdeğinin kalbine yol açacak güçlü silahlar kullanacaksınız.

Özellikler

== Gelişmiş oyun ==

Hızlı tempolu, stratejik oyun! Üzerinizi geride bırakmak ya da düşmanınızı ele geçirmek için engelleri kullanın, silah türlerinizdeki cephanenizi ve el bombası tedarikinizi yönetin, Silahınızı yeniden yükleyin, böylece yüksek ve kuru kalmazsınız ve ateş ve patlamaları atlatmak için dalış haddeleme kullanın.

== yıkılabilir ortamlar ==

Düşmanlarınızı gizlemek için bir yer gizlemek veya ortamları kullanmak, avantajınıza patlayıcı özellikler, oyundaki hemen hemen her nesne yeterince ateş gücü ile imha edilebilir. Battlefield'u Wakenizde Sigara Krater Alanı'ndan Bırakın!

== 8 hikaye seviyeleri ve 20 sağkalım arenası ==

Makineleri durdurmak için arayışınızdaki çok sayıda farklı noktaya kadar savaşan saatleri harcayın. Sağkalım modu, rastgele düşman ve rastgele harita seçimine sahiptir, böylece aynı oyunu asla iki kez oynamayacaksınız!

== 15 silah ==

5 farklı silah türü, benzersiz özellikleri ve yeteneklerine sahip. Tüfekinizi Koşmak ve Silahınızı kullanın, engeller üzerinde el bombası atın, ağır mg'inizle ateşi bastırmayı bırakın veya roket ve füzeler doğrudan düşmanınıza fırlatıcı silahlarınızla gönderin.

== 8 Benzersiz Düşman Tipleri ve Badass Boss ==

Minimum: OS: Windows XP Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ