REVOLVER360 RE:ACTOR Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 June 2017

revolver360 Re: aktör full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. REVOLVER360 RE: Aktör - Dünya gerçekten bu zihin bükme atıcısının etrafında döndüğünde, perspektifinizi değiştiren bu zihin bükme atıcı hayatınızı kurtarabilir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cross Eaglet

Publisher: AGM Playism

sürüm tarihi: 24 Eki, 2014

tür: eylem, atıcı, Sci-Fi

Eylem ustalarından geçen uzun zamandır beklenen atıcı Eaglet'i çapraz olarak, düşmanlar sadece önünüzde değil; Hepsi senin etrafında! Eşsiz bir perspektif rotasyon tamircisi kullanarak, oyuncular düşmanları ve eşyaları görmeye, aksi halde imkansız bir duruma getirebilirler.

Revolver'da 360 RE: Aktör, sadece mermilerinizi sizi kurtarmak için yapmazsınız. Ayrıca, zayıf düşmanları ve ekran temizlemesi olan bir EMP ile delinen güçlü bir lazerle silahlandırdınız. Bu sert ve düşmanca ortamda hayatta kalmayı umuyorsanız, ihtiyacınız olacak tam bir silah türüdür.

Silahlarınızı birbirleriyle uyum içinde, düşmanlarınızla oyuncağa kullanın ve daha yüksek puan ödülleri kazanın. Düşmanlarınızı hızlı bir şekilde öldürmek her zaman en iyi eylem şekli değildir.

REVOLVER 360 RE: Aktör, sadece puanlamanızı ve hayatta kalabilirlikinizi geliştirmek için size ileri teknikleri öğretmeyecek, aynı zamanda en iyi senaryolarla en çok SHMUP oynatıcısına meydan okuyacak zorlu mini misyonlar paketi ile birlikte gelir. Bir mücadeleyi nasıl tamamlayacağınızdan emin değil misiniz? Challenge Mode ayrıca, bir meydan okumayı nasıl yöneteceğini öğrenmenize yardımcı olmak için dinamik bir ipucu sistemine sahiptir.

Anahtar fetürleri: Klavye Desteği (WASD Desteği, Özelleştirilebilir Düzen) Tam Denetleyici Desteği (Xbox 360 Denetleyicisi Önerilen

Minimum: OS: WindowsXP / Vista / 7/8 İşlemci: Core2duo 2.33GHz veya daha hızlı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Shader Model 3.0 veya üstü (GeForce 8600 GT / Radeon HD 3650 veya daha iyi) Intel HD Graphics 3000 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0 Ek Notlar:
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ