Richie’s Plank Experience Full İndir Oyun indir

Richie'nin tahta deneyimi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Richie'nin tahta deneyimi - bir tahtada, 80 hikaye yüksek. Dizler Shaky, avuç içi terli. Bir seçeneğin var. Yürür misin yoksa donuyor musun? Richie'nin tahtası tek VR ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: toast

Publisher: toast

sürüm tarihi: 13 Aralık, 2017

tür: simülasyon, rahat, vr, korku

Bir tahtada, 80 hikaye yüksek. Dizler Shaky, avuç içi terli. Bir seçeneğin var. Yürür misin yoksa donuyor musun? Richie'nin tahtası, gerçek dünyadaki nesneleri sanal dünyaya klonlamanızı sağlayan tek deneyimdir.

Bir dünya ilk yenilik

Gerçek bir dünya tahtasını sanal dünyaya klonlayabilirsiniz. Uzunluk, genişlik, yükseklik ve oryantasyon.

Arkadaşları ve aileyi eğlendirmek için Richie'nin tahta deneyimini yarattık. Bu bir oyun değil. Ziyaretçileriniz ve misafirlerinizin canlı, korku ya da kahkaha ile tepki göstereceği psikolojik bir deneyimdir. VR veteriner için daha fazla eğlence, başkalarının tepkilerini izlemek için geliyor.

Ticari Lisanslama

100'ler arcades, işletme ve girişimciler Richie'nin tahta deneyimini kullanarak gelir elde ediyor. Birden fazla ticari lisans 'de mevcuttur.

Web sitemiz

Ticari lisanslama seçeneklerine bakın.

Özel versiyonlar burada mevcuttur.

markalaşma ve etkinlikler için mükemmel

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA 980 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2050 MB Mevcut alan Ses kartı: Windows uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ