Riding Star Full İndir Oyun indir

Oyun / 16 Ekim 2015

Binme Yıldızı - At Şampiyonası! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Binme Yıldızı - At Şampiyonası! - Dünya şampiyonu gibi gidin! Nefes kesen eylem, gösteri atlama, terbiye ve çapraz ülke sürme için zorluklar yeteneğini bekliyoruz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sproing

Publisher: familyplay

sürüm tarihi: 27 Mar, 2014

tür: Casual, simülasyon

bir dünya şampiyonu gibi yolculuk! Nefes kesen eylem, gösteri atlama, terbiye ve çapraz ülke sürme zorlukları yeteneğinizi bekliyor. Rides ve atları eğitiyorsunuz ve onları başarıya götürürsün. Dünyanın Aachen'deki en büyük sürüş stadyumu olan Dünya Şampiyonası Mekanı, sizi büyük gösteri atlama stadyumu ve terbiye şampiyonluğunun gerçekleştiği Deutsche Bank Stadyumu'ndaki finallerde yer almaya davet ediyor.

Teşebbüs sürme kontrolleri için kavram tamamen yeni bir konsept izler ve oyuncunun konsantrasyonuna aynı anda meydan okurken daha fazla işlem sağlar. Atmosferik gece seviyesinde, mükemmel sürme performanslarının nihai hissi için gideceksiniz.

Özellikler

Daha fazla at oyunu

https://store.steampowered.com/app/938390

https://store.steampowered.com/app/947250

https://store.steampowered.com/app/276300

Anahtar fetürleri: Show atlama, terbiye ve çapraz ülkede aksiyon dolu zorluklar Aix-la-Chapelle WM Stadion'un otantik çoğaltılması (dünyanın en büyük sürüş stadyumu) Güzel grafik tarzı Ludger Beerbaum ile Editör

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/1 İşlemci: Intel Pentium (veya Benzer AMD) 1.5 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: 128 MB RAM ile Doğrudan 3D Uyumlu Grafik Kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
22
TELİF HAKKI İHLALİ