Risk of Rain Full İndir (1.3.0) Oyun indir

Yağmur riski full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yağmur riski, Roguelie elements ile bir aksiyon platformudur. Birincil bir özellik olarak kalıcı ölümle, oyuncuların mümkün olduğunca elde etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorunda kalacaklar. Bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hopoo Games

Publisher: chucklefish

sürüm tarihi: 8 Kas, 2013

Tür: eylem, RPG, Survival, Sci-Fi

Yağmur riski, Roguelie elemanları olan bir aksiyon platformudur. Birincil bir özellik olarak kalıcı ölümle, oyuncuların mümkün olduğunca elde etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorunda kalacaklar. Rastgele yumurtlama düşmanları ve patronları, tek başına ya da çevrimiçi Co-OP'de 3 arkadaşın bulunduğu gizemli bir gezegenle savaşın. Emrinizde 100'den fazla ürünle, teleporter'ı eve geri bulmanız için gereken araçları bulacaksınız. Issız ormandan donmuş tundraya kadar rastgele seçilen aşamaların sayısız olduğunu keşfedin.

Oyununumuz için üç ana hedef basittir:

1. Rastgele her oyundan oluşan bir oyun tasarlayın, tekrarlanabilirliği yüksek ve taze tutmak için.

2. Zaman = zorluk. Oyun içi zaman ne kadar yüksek olursa, zorluk zorlaşır. Aciliyet duygusunu tutmak oyunu heyecanlandırıyor!

3. Kazanma veya kaybedeceğinize bakılmaksızın keyifli olun. Kompleks ve sezgisel olmayan oyun kalıpları ile daha fazla telaş yok. Oyuncular, kaybı için oyunu suçlamamalı!

Anahtar fetürleri: Dünyanın dört bir yanından gelen arkadaşlarla ve diğer oyuncularla yerel ve çevrimiçi çok oyunculuca girin! Komandodan madenciden Mühendis'e kadar olan 12 benzersiz karakterleri oynatın ve kilidini açın. Rastgele yetenekler ve güçlerle oyun tarafından rastgele seçilen farklı düşman ve patronların orduları ile savaşın. Her birinde farklı düşman, tapınaklar ve sandıklar ile 10 büyük seviye kaybolun ve keşfedin! Füze Dronları'ndan Şifalı Dronlara kadar çok çeşitli dronların yardımını işe alın! Madde ve Canavar Günlükleri aracılığıyla oyunun lore kilinin kilidini açın! Oyunu her oyunla taze tutmak için zor başarılarla yeni öğelerin ve karakterlerin kilidini açın. En iyi liselerinizi ve istatistiklerinizi kaydedin!

Minimum: OS: Windows Vista / 7 İşlemci: 2.5 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Doğrudan X9.0C uyumlu kart DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 130 MB Mevcut Alan Ek notlar: Microsoft Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
70
TELİF HAKKI İHLALİ