Riskers Full İndir Oyun indir

Riskler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Riskler - Hepsini Risk: Risklerindeki heyecan verici eylemleri yaşayın, bulucuların yaşam-ölüme oyununda kendisini hayata geçiren bir adamla ilgili bir adamla ilgili yukarıdan aşağıya bir atıcı ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Shotx Studio

Publisher: meridian4

sürüm tarihi: 17 Eki, 2017

tür: eylem, yarış, açık dünya, atıcı, olgun, macera

Parayla dolu bir evrak çantası bulursanız ne yapardınız? Risklerde, çöp adamı Rick, parayı kendisi için tutmayı seçer - ve süreçte güçlü (ve tehlikeli!) Mobsters hedefi haline gelir. Rick'in yarışması, sürgünleri, dövüşmesi - ve hatta sandalyeleri atarken hayatta kalmasına yardım edin! - Bu yukarıdan aşağıya, açık dünya atıcısı. Nefes almak ister misin? Düşmanları verimli bir şekilde ortadan kaldırın ve takipçilerinizden bir adım önde kalmak için araba çalın. Ana hikaye boyunca doğrudan ilerleme veya çeşitli yan görevleri tamamlama özgürlüğü ile, risklere uyduğunuz herhangi bir şekilde bir suç yaşamını yaşayabilirsiniz. Hayatta kalmak için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyor musun?

Anahtar fetürleri: Bir gündüz ve gece döngüsü ile tamamlanan etkileşimli bir açık dünyayı yaşayın. Son derece ayrıntılı iç seviyeleri keşfedin. Oyun türlerinin benzersiz bir karışımını oynayın (yukarıdan aşağıya etki, sürüş ve çekim). Sekiz farklı silah seçenekleriyle düşmanları ortadan kaldırın veya sandalye atmaya başvurun. Ana hikayeden bir mola verin ve çeşitli yan görevleri tamamlayın. Komik kitap tarzı cutscenes yoluyla kendinizi hikayeye bırakın. Oyun içi koleksiyon için ara!

Minimum: OS: Windows 7 ve üstü İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 4600 veya eşdeğeri (1 GB VRAM) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 540 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: fare, klavye

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 760 / Radeon 7950 veya daha iyi. DirectX: Sürüm 12 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: fare, klavye
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ